Громадська приймальна Завгородньої Ірини Едуардівни - Форум
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 03.12.2016, 16:40

НВК "Школа - ліцей журналістики...

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Шкільне життя » Обговорення питань шкільного життя » Громадська приймальна Завгородньої Ірини Едуардівни (Обговорення питань з директором ліцею)
Громадська приймальна Завгородньої Ірини Едуардівни
liceyДата: П`ятниця, 01.04.2011, 10:25 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
В даній темі Ви можете обговорювати питання з директором ліцею Завгородньою Іриною Едуардівною

VorrronДата: Понеділок, 23.05.2011, 16:43 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Вітаю Вас.
Сьогодні заходив у ліцей.
Випускався у 1997.
Потім вчився по 2004й у НаУКМА:
www.ukma.kiev.ua
Просила мене Любов Іванівна та Олена Альбертівна...
Іще Ольга Вікторівна запис мій подарувати.
Ось виконую обіцянку:
http://www.ukma.kiev.ua/environ/Story.mp3
Ще обіцяв книжку свою з математики для Олени Альбертівни надіслати.
Це вже трохи пізніше.
Як вдасться викласти її на сервер.

КатяДата: Вівторок, 01.04.2014, 20:45 | Повідомлення # 3
Рядовий
Ми навчалися у ліцеї з 2006 року, перші з шостого класу, випустили нас 2012-го року. Відтоді дуже сумуємо за ним, особливо за вчителями. Особливі люди, які змушували нас вчитись, навіть коли ми не хотіли, адже завжди нудні речі робили цікавими. Кожне свято - концерти, ярмарки, при активній участі, як вчителів, так і самих ліцеїстів. Найкращий період у житті, ніколи не забудемо. Дякуємо Вам, за все!

LazareffДата: Вівторок, 01.04.2014, 21:11 | Повідомлення # 4
Рядовий
Хм... Учился в лицее с 2007 по 2012 год. Нравилось учиться в лицее, но баловаться нравилось больше  happy  
Хотелось бы сказать спасибо тем людям, которые хотели "вбить" мне знания в голову.
Огорчает то, что учительский состав очень сильно поменялся...

approxДата: Вівторок, 01.04.2014, 23:07 | Повідомлення # 5
Рядовий
Учился в лицее с 2008 по 2012 год. Учиться нравилось, отличный персонал, лицей подарил много воспоминаний, и позитива.
Мне до сих пор сняться "рябі телята" Раисы Петровны :). Очень благодарен за все знания, которые мне дали учителя. 
Математика, физика, а особенно экономика на уровне )). Некоторые предметы я так и не начал учить  happy

ФилосоФДата: Четвер, 03.04.2014, 00:04 | Повідомлення # 6
Рядовий
Почав навчатися у ЛЖБП з 2008 року, закінчував вже НВК "ЗОШ IIступенів - ЛЖЕП" у 2012-ому. База, яку має в собі заклад неймовірна, бо окрім дисциплін, прописаних за навчальним планом, вчителі дарували дітям морально-етичні знання, вміння виживати в побуті, вони по суті готували нас до дорослого життя, за що я їм щиро вдячний. За час навчання вони багато чого мені дали, без чого було б важче у теренах дорослого життя, любі вчителі виховували в нас справжніх людей, людей честі, які гідно можуть крокувати у світі та прославляти ліцей своїми гарними справами. 
Я дуже радий, що мав можливість навчатись тут, адже саме вчителі ліцею, його душа, зробили з мене того, кому не соромно зараз заявити про себе як про колишнього ліцеїста. Бажаю цьому закладу подальшого процвітання, та щоб випускники завжди могли прийти у нього і впевнитись, що там, як і за їх роки, навчають гідних людей.

Форум » Шкільне життя » Обговорення питань шкільного життя » Громадська приймальна Завгородньої Ірини Едуардівни (Обговорення питань з директором ліцею)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

ліцей журналістики © 2016
Конструктор сайтів - uCoz