НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Абітурієнтам
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 08.12.2016, 09:00

Абітурієнтам

НВК оголошує набір учнів до 5-10 класів

Багатопрофільний гуманітарний ліцей класичної орієнтації:

- Правознавство
- Журналістика
- Економіка
Елітна освіта
Надійність
Респектабельність
Успіх

• Висококваліфіковані кафедри
  • Сучасна навчально- матеріальна база
  • Аадемічний та профільний рівень вивчення предметів
  • Проблемні факультативи, наукові студії, індивідуальні консультації
  • Підготовчі абітурієнт-курси, якісна цілеспрямована підготовка до складання зовнішнього незалежного оцінювання

Академічний рівень загальної, середньої, допрофесійної та науково-практичної підготовки старшокласників

До 5-9 класів НВК учні зараховуються без вступних іспитів.
До 10-го класу ліцею учні зараховуються за результатами вступного тестування з української мови та історії України (для майбутніх правознавців та журналістів) або математики (для майбутніх економістів та програмістів).
         Вступні іспити відбудуться 20-24 червня.
Працюють безкоштовні підготовчі курси, де учні можуть поглибити і систематизувати свої знання з української мови, математики, історії, англійської мови та інших предметів.

Довідки за тел. (0552) 42-80-67, 42-81-83, 42-82-12,
е-mail:  liceygbep@ukr.net
  •
Aдреса: м.Херсон, вул. Стрітенська, 17; їхати маршрутними автобусами №1, 4, 12, 15, 29, 34, 48, 51 або тролейбусами №4, 8 до зупиноки "Житлоселище", "Аграрний університет" або "вулиця Робоча".
Приймальна комісія працює з понеділка по суботу з 9.00 до 15.00 (у суботу - до 12.00)

ліцей журналістики © 2016