НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Адміністрація ліцею
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 02.12.2016, 21:00

Адміністрація ліцею

Завгородня Ірина Едуардівна - директор ліцею, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України; нагороджено грамотою Міністерства освіти України, подякою міського голови. Працює у закладі з 2009р. З дитинства мріяла стати педагогом та керівником великого навчального закладу, тепер мріє про таку систему освіти України, у якій творчий початок буде стояти на першому місці. За кілька років роботи у ліцеї зуміла досягти результатів у розвитку здібностей своїх вихованців.

Коннова Олена Георгіївна  заступника директора з навчально-виховної роботи працює на посаді вчителя математики та інформатики. У своїй практичній діяльності особливе місце приділила таким формам, як урок постановки навчальної задачі, урок розв’язання учбової задачі, урок-практикум. Під час спілкування з учнями Олена Георгіївна використовує метод навчального діалогу. Організація і проведення уроків – велика та кропітка робота, але саме вона дає можливість учителю забезпечити комфортні умови, за якими кожен учень відчуває свій успіх та продуктивність навчання. Для цього Олена Георгіївна використовує розроблені нею міні-підручники з різних тем навчальної програми з інформатики, дидактичний матеріал з диференційованими завданнями базового та підвищеного рівнів, завдання творчого характеру, будує свої уроки так, щоб учні не одержували знання у готовому вигляді, а були учасниками активного пошуку вирішення проблемних ситуацій.

Дригваль Вікторія Леонідівна заступник директора з виховної роботии, вчитель української мови та літератури. Володіє глибокими теоретичними знаннями, професійним мисленням і творчим потенціалом. У між атестаційний період працювала над проблемою «Використання методу проектів на уроках  української мови». Головна мета її діяльності – розвиток творчих здібностей учнів, створення комфортних умов для навчання та виховання мовленнєвої особистості. Реалізує та модернізує зміст, форми, методи та засоби навчально-виховного процесу. Кожен її урок має конкретну практичну спрямованість. Створення іншомовної атмосфери на заняттях-одне з головних досягнень учителя. Вікторія Леонідівна багато й плідно працює над підвищенням фахового рівня шляхом самоосвіти, активної участі в роботі шкільного методичного об’єднання, у міських семінарах вивчення.

ліцей журналістики © 2016