Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:29

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту

Батькам

 

Шановні батьки та учні!

Запрошуємо вас взяти участь в урочистостях з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заходи відбудуться 09 травня 2019 року  о 9.30 біля могили Невідомого солдата у парку Слави.

ПЛАН

основних міських  культурно-масових заходів з нагоди

Міжнародного дня пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф

 

з/п

Заходи

Дата та час проведення

Відповідальні за виконання

1.

Пільговий кінопоказ художнього фільму.

22 квітня 2019 року о 12.00,

Кіноконцертний зал «Ювілейний»

Косенко Л.А.,

Максимов Є.І. (за згодою)

2.

Панахида по загиблими в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

25 квітня 2019 року, об 11.00,

Свято-Катерининський собор

Сізих Е.О. (за згодою),

Попов І.Г. (за згодою)

3.

Мітинг-рекієм та церемонія покладання квітів до  пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи з нагоди Міжнародного дня пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

26 квітня 2019 року

о 10.00,

парк Херсонська фортеця

Косенко Л.А.

4.

Концертна програма

25 квітня 2019, о 13.00, музичне училище

(малий зал), просп..Ушакова.

Сізих Е.О. (за згодою),

Зосімова Л.В. (за згодою),

Гурковський В.В. (за згодою)

5.

Тематичні просвітницькі заходи, присвячені Міжнародному дню пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

Протягом квітня 2018 року,

навчально-виховні заклади,  бібліотеки-філії та школи естетичного виховання міста.

Ніконов Ю.М.,

Косенко Л.А.

 

 

У Херсонській області запроваджено «гарячу лінію» з питань запобігання булінгу

Опубліковано у Термінова інформація             https://gorono.ftl.kherson.ua/

28 01 2019 zakon-pro-bulling

    На Херсонщині почала функціонувати «гаряча лінія» з питань запобігання булінгу.  Повідомити про факт цькування можна у робочі дні тижня з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00 години за телефонними номерами: 49 20 01, або ж (099)3287515.

 

 

                    Шановні батьки!

         Адміністрація Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради доводить до Вашого відома, що відповідно до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 302 кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт.

        На сьогоднішній день оформити паспорт громадянина України мешканці м. Херсона, можуть як у міських територіальних підрозділах Управління Державної міграційної служби України, так і у відділу обслуговування громадян м. Херсон Департаменту з надання послуг ДП «Документ».

 

Додаток до наказу від 30.08.2018 р. 

     «ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор Херсонського

НВК «ЗОШ ІІ ст. – ЛЖЕП»

_____________ І.Е.Завгородня

 

 

Порядок

організації пропускного режиму та

правил відвідування Херсонського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради

1. Загальні засади

1.1. Порядок організації пропускного режиму та правил відвідування закладу (далі – Порядок) розроблено відповідно до частини першої  статті 22 Закону України  «Про загальну середню освіту», абзацу першого статті 7 Закону України «Про дошкільну освіту», керуючись підпунктами 1, 2 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про організацію роботи з охорони праці та безпеки  життєдіяльності учасників освітнього  процесу в установах і  закладах освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017  № 1669, з метою створення безпечних умов для учнів, вихованців, працівників закладів освіти, запобігання небезпечним ситуаціям,  проникненню сторонніх осіб, виносу (вивозу) майна закладів, виникненню порушень санітарно-епідеміологічного режиму та громадського порядку, враховуючи географічне розташування Херсонської області як прикордонної, попередження можливих терористичних актів та інших протиправних дій стосовно працівників, учнів та (або) вихованців закладів освіти.

1.2. Пропускний режимсукупність заходів і правил, що запобігають можливості несанкціонованого проходу осіб, виносу (вивозу) майна на територію чи з території закладу освіти. Пропускний режим в будівлі закладу освіти (далі – ЗО) передбачає комплекс спеціальних заходів, направлених на підтримання та забезпечення встановленого порядку діяльності ЗО і визначає порядок пропуску учнів або вихованців, працівників, громадян до будівлі та внутрішніх приміщень ЗО.

1.3. Охорона приміщень забезпечується сторожами ЗО, охоронцями підприємства (організації) у разі укладання договору (угоди) з ними.

1.4. Виконання вимог, що визначаються Порядком і власними порядками ЗО, є обов’язковими для всіх працівників, які постійно або тимчасово працюють у ЗО, учнів та  їхніх батьків або осіб, які їх замінюють, всіх юридичних та фізичних осіб, що виконують свою діяльність чи знаходяться з інших причин на території та у приміщеннях ЗО.

1.5. Порядок розміщується на сайті НВК та на стендах у вестибюлі першого поверху будівлі.

1.8. Порядки ЗО є обовязковими до виконання всіма учасниками освітнього процесу та відвідувачами закладів освіти.

 

2. Порядок проходу в будівлю ЗО для учнів та  вихованців

2.1. Пропускний режим у будівлю ЗО, а також відкривання/закривання дверей на початку/наприкінці робочого дня забезпечують вахтер або інша відповідальна особа, охоронець, сторож.

2.2. Учні, вихованці проходять в будівлю через центральний вхід та (або) допоміжні входи з 7.30 до 16.30.

2.3. Вихід учнів зі школи на уроки фізичної культури, на екскурсії, чи на інші позашкільні заходи відбувається організовано і в супроводі вчителя.

2.4. Учні, що відвідують гуртки, секції та інші позакласні заходи, допускаються у школу згідно з розкладом занять або в супроводі відповідального за проведення такого заходу.

2.5. Під час канікул учні проходять у школу згідно з планом заходів із учнями на канікулах, затвердженим директором школи, у супроводі вчителя, який проводить захід.

2.6. До школи учні заходять в шкільній формі або в одязі ділового стилю.

 

3. Пропускний режим для працівників ЗО

3.1. Адміністрація та інші працівники ЗО знаходяться у приміщенні закладу  відповідно до Правил внутрішнього розпорядку, наказів директора та приходять у заклади згідно з графіком роботи.

3.2. Педагогам рекомендовано приходити до ЗО за 15-20 хвилин до початку роботи. Чергові вчителя о 7.30.

3.3. Після закінчення занять вчитель виводить дітей до батьків, які їх зустрічають у визначеному  місці.

3.4. Адміністрація закладу зобов’язана заздалегідь попередити чергового сторожа або іншу відповідальну особу про час запланованих зустрічей з батьками, а також про час і місце проведення батьківських зборів.

 

4. Пропускний режим для батьків учнів (вихованців) або осіб, які їх замінюють

4.1. Батьки учнів (вихованців) або особи, які їх замінюють, проходять до будівлі ЗО через центральний вхід за наявності документа державного зразка, що підтверджує їхню особу. Документ пред’являється в розгорнутому вигляді черговому.

4.2. Батьки або особи, які їх замінюють, реєструються в журналі обліку відвідувачів, де зазначають своє прізвище, ім’я, по батькові, та прізвище педагога або представника адміністрації, до якого вони направляються. В усній формі також повідомляють прізвище, ім’я своєї дитини, клас (групу), в якому вона навчається. Черговий звіряє інформацію батьків або осіб, які їх замінюють, зі списком класу (групи) та з’ясувавши мету приходу, пропускає у приміщення ЗО або викликає вказаного працівника.

4.3. З педагогами батьки зустрічаються на батьківських зборах, за запрошенням або після уроків. І лише в екстрених випадках – під час шкільних перерв.

4.4. Педагоги зобов’язані заздалегідь попередити чергового про прихід батьків, а також про час та місце проведення батьківських зборів.

4.5. Батькам або особам, які їх замінюють, не дозволяється проходити до ЗО з габаритними сумками, валізами та свійськими тваринами. Сумки необхідно залишити на вахті у чергового і, в деяких випадках за вимогою чергового, надати дозвіл на їхній огляд.

4.6. Прохід до ЗО батьків з особистих питань до адміністрації можливий у години прийому або за попередньою домовленістю, про що чергового інформують заздалегідь.

4.7. У випадках незапланованого приходу до ЗО батьків учнів (вихованців) або осіб, які їх замінюють, черговий  з’ясовує мету їхнього приходу і пропускає в будівлю ЗО, погодивши це з адміністрацією закладу та з обов’язковою реєстрацією у журналі обліку відвідувачів.

4.8. Батьки або особи, які їх замінюють, що супроводжують або зустрічають своїх дітей, до будівлі школи не заходять і чекають дітей на подвір’ї школи. В окремих  випадках (негода тощо) проходять до вестибюля або визначеного приміщення школи (не далі поста чергового або в межах його поля зору).

 

5. Пропускний режим для відвідувачів ЗО

5.1. Відвідувачі проходять у будівлю ЗО тільки через центральний вхід.

5.2. Особи, не пов’язані з освітнім процесом, які відвідують ЗО за службовою необхідністю, пропускаються при пред’явленні документа державного зразка, що посвідчує особу, за погодженням з директором закладу (особою, що його заміняє), і залишають запис у журналі обліку відвідувачів (далі – Журнал).

5.3. Посадові особи, які прибули до ЗО з перевіркою, пропускаються після з’ясування підстав проведення перевірки та при пред’явленні документа, що посвідчує особу, та супроводжуються до директора або заступника директора після відповідної реєстрації в Журналі.

5.4. Групи осіб, що відвідують ЗО для проведення і участі в масових заходах, семінарах, конференціях, оглядах тощо, допускаються у будівлю закладу за розпорядженням адміністрації закладу та за списками учасників і при наданні документа, що посвідчує особу.

5.5. На прийом до директора ЗО, за попередньою домовленістю або в дні прийому,  відвідувачі пропускаються в одязі, прийнятому в державних установах, в адекватному стані (визначається візуально).

5.6. Для виклику працівника ЗО або представника адміністрації необхідно звертатися до чергового.

5.7. При відвідуванні ЗО відвідувач зобов’язаний за проханням чергового надати на візуальний огляд принесені з собою речі,  які викликають підозру,   для недопущення внесення в будівлю школи алкоголю, наркотичних, вибухонебезпечних, легкозаймистих, отруйних речовин і рідин, заборонених для зберігання та перенесення без спеціального дозволу предметів, зброї та боєприпасів тощо.

5.8. У випадку виявлення у відвідувача або в його речах зброї, речовин, рідин, небезпечних предметів, черговий  затримує відвідувача і доповідає про випадок представнику  адміністрації ЗО та діє у відповідності до отриманих вказівок.

5.9.У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних із допуском відвідувачів до будівлі ЗО, черговий діє за вказівками директора закладу або його заступника.

5.10. Прохід територією ЗО дозволено лише відвідувачам навчального закладу. Без відповідного дозволу адміністрації  знаходження на території ЗО та прохід нею  стороннім особам заборонено.

 

6. Пропускний режим для автотранспортних засобів

6.1. Порядок в’їзду/виїзду автотранспорту на територію ЗО встановлюється дозволом адміністрації закладу.

6.2. Допуск без обмежень на територію ЗО дозволяється автомобільному транспорту екстрених і аварійних служб, швидкій медичній допомозі, службі охорони, поліції тощо.

6.3. Паркування автомобільного транспорту на території ЗО без дозволу адміністрації заборонено.

 

7. Правила поведінки відвідувачів ЗО

7.1. Відвідувачі, що знаходяться в приміщенні ЗО зобов’язані:

7.1.1. Зберігати встановлений порядок і дотримуватися норм поведінки в громадських місцях.

7.1.2. Не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та обслуговуючого персоналу, учнів (вихованців) та інших відвідувачів ЗО.

7.1.3. Виконувати законні вимоги та розпорядження адміністрації та працівників ЗО.

7.1.4. Не створювати перепон належному виконанню адміністрацією,  працівниками ЗО їх службових обов’язків.

7.1.5. Зберігати черговість на прийомі до директора та в приймальні (за винятком осіб, яким надано право позачергового прийому).

7.1.6.  Бережливо ставитися до майна  ЗО, зберігати чистоту, тишу та порядок в приміщенні навчального закладу.

7.1.7. При вході до будівлі  ЗО відвідувачі, що мають при собі кіно- і фотознімальну, звуко- і відеозаписуючу апаратуру, а також переносну комп’ютерну й оргтехніку зобов’язані зареєструвати технічні засоби у чергового з метою контролю за виносом матеріальних цінностей з будівлі ЗО.

7.2. Відвідувачам ЗО забороняється:

7.2.1. Знаходитися в службових приміщеннях або інших приміщеннях ЗО без дозволу на те адміністрації, чергового чи педагога.

7.2.2. Виносити з приміщення ЗО документи, інформації, які знаходяться на інформаційних стендах для ознайомлення.

7.2.3. Знімати зразки документів зі стенду, а також розташовувати на ньому оголошення не узгоджені з адміністрацією навчального закладу.

7.2.4. Приносити у ЗО алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю (крім осіб, котрим в установленому порядку дозволено зберігання та носіння табельної зброї та інших засобів), а також габаритні особисті речі.

7.2.5. Суворо забороняється куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин у приміщенні та на території ЗО. Інформація про дані правопорушення надається до правоохоронних органів.

7.2.6. Вести розмови з мобільного телефону в усіх приміщеннях, крім коридорів та вестибюля.

7.2.7. Входити до ЗО в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, з домашніми тваринами, товарами для продажу, великогабаритними речами, а також в брудному одязі.

7.2.8. Факти порушень громадського порядку і завдані збитки ЗО фіксуються в установленому порядку уповноваженими особами, котрі здійснюють пропускний режим.

7.3. Відповідальність відвідувачів ЗО за порушення Порядку пропускного режиму та правил відвідування ЗО:

7.3.1. У випадку порушення відвідувачем ЗО пропускного режиму і правил поведінки йому робиться зауваження черговим або працівником ЗО  та може бути відмовлено у пропуску до приміщень закладу.

7.3.2. У випадках скоєння відвідувачами протиправних  дій черговий або адміністрація ЗО повідомляє про це правоохоронні органи.

7.3.3. У випадку навмисного чи ненавмисного пошкодження або знищення майна ЗО на винних осіб згідно з чинним законодавством поряд із адміністративною або кримінальною відповідальністю покладається обов’язок відшкодування причинених збитків.

 

8. Порядок пропуску з табельною зброєю та іншими засобами, забороненими без спеціального на те дозволу зберігання і носіння

8.1. Прохід осіб в приміщення ЗО з табельною зброєю і спеціальними засобами дозволяється:

8.1.1. Співробітникам міністерств і відомств України та їхніх підрозділів, де передбачено наявність табельної зброї, але лише при виконанні ними своїх службових обов’язків за наявності службового посвідчення.

8.1.2. Співробітникам і військовослужбовцям державних воєнізованих організацій України на період надзвичайних ситуацій у випадках посилення охорони будівлі або за спеціальним дозволом.

9. Порядок пропуску представників засобів масової інформації

9.1. Працівники засобів масової інформації, які прибувають до закладу з метою виконання професійних обов’язків, пропускаються в будівлю ЗО за акредитаційними посвідченнями чи картками тимчасової акредитації, при наданні редакційного посвідчення, та супроводжуються до директора або заступника директора ЗО.

9.2. Представники засобів масової інформації, які прибули на заходи, що проводяться в приміщенні або на території ЗО, з метою виконання професійних обов’язків, пропускаються після предявлення до

Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2019
Конструктор сайтів - uCoz