НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Додаткові освітні послуги

Усього відповідей: 173

Додаткові освітні послуги

ІНФОРМАЦІЯ

про надання додаткових освітніх послуг у Херсонський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради у 2013-14 н.р.

Херсонський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради у 2013-14  н.р. надає населенню такі додаткові освітні послуги:

1. проведення понад обсяги, встановлені навчальними планами, гуртків за науковим та гуманітарними напрямами (відповідно до п.14 Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами освіти, що належать до державної та комунальної форм власності відповідно до Постанови КМ №796 від 27.08.2010 р «Про затвердження Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами освіти, що належать до державної та комунальної форм власності» із змінами, внесеними згідно із Постановою КМ № 939 від 12.10.2010);

2. поділ класів на підгрупи при вивченні окремих предметів (відповідно до Наказу МОН України від 05.02. 2009р. № 66 «Про внесення змін до наказу МОН України від 23.02.2004 р. №132 "Про затвердження Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів 12-річної школи" та додатку до листа МОН від 10.08.10 № 1/9-543 «Типові навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеню»);

Вказані послуги надаються відповідно до заяв батьків учнів, рішень батьківських зборів та ради закладу на підставі договорів, укладених між батьками учнів та директором НВК, де зазначені вид послуг, термін і порядок їх надання та їх вартість. Вартість послуг обчислюється Централізованою бухгалтерією управління освіти.

Поділ класів на підгрупи при вивчені окремих предметів здійснюється, починаючи з 01.09.13 р., а додаткові освітні послуги у формі гурткових занять – з 01.10.13 р.

Відповідно до заяв батьків учнів та згідно з угодами,  укладеними між батьками учнів та НВК, з метою поглиблення знань учнів понад державний стандарт, розвитку їх творчих здібностей та формування компетентностей, створення умов для самовизначення і самореалізації учнів запроваджені з 01.10.2013 року додаткові освітні послуги для учнів понад обсяги, встановлені навчальними планами і програмами, у формі гурткових занять з української мови, математики, історії, англійської, російської мови.

Кошти за здійснення послуг надходять шляхом безготівкового розрахунку на спеціальних рахунок Централізованої бухгалтерії управління освіти № 35427018001454 МФО 852010 код 02146713 УДК в Херсонській області. Оплата здійснюється Замовником щомісяця до 05 числа кожного поточного місяця протягом 9 місяців навчального року. Оплату за послуги можуть здійснювати як фізичні, так і юридичні особи.

Секретарем закладу ведеться облік квитанцій про оплату послуг. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування користуються цими послугами на безоплатній основі.

Заняття додаткових освітніх послуг здійснюються за затвердженими програмами відповідно до окремого розкладу в позаурочний час і обліковуються у спеціальних журналах.

Послуги надаються  протягом навчального року, зокрема під час осінніх, зимових та весняних канікул. Заняття, які не відбулися у зв’язку з надзвичайними чи непередбачуваними поважними обставинами (карантин, хвороба вчителя тощо), відпрацьовуються вчителем в інший час у повному обсязі.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ТА ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО НАДАННЯ ДОДАТОВИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ВИ МОЖЕТЕ ПРОЧИТАТИ НА НАШОМУ САЙТІ

nvk-licey.ucoz.ua     або звернутися за роз’ясненням до класного керівника або адміністрації НВК

Нормативна база додаткових освітніх послуг

1. ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ»

Стаття 6.
Основні принципи освіти

Основними принципами освіти в Україні є: доступність для кожного громадянина усіх форм і типів освітніх послуг, що надаються державою; рівність умов кожної людини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку; гуманізм, демократизм, пріоритетність загальнолюдських духовних цінностей; органічний зв'язок із світовою та національною історією, культурою, традиціями; незалежність освіти від політичних партій, громадських і релігійних організацій; науковий, світський характер освіти; інтеграція з наукою і виробництвом; взаємозв'язок з освітою інших країн; гнучкість і прогностичність системи освіти; єдність і наступність системи освіти; безперервність і різноманітність освіти; поєднання державного управління і громадського самоврядування в освіті.

2. п. 39 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 27.08.2010 р. № 778

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. N 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності»

4. Порядок надання платних послуг державними навчальними закладами, затвердженого спільним наказом Міносвіти, Мінфіну та Мінекономіки України №736/902/758 ВІД 23.07.10 РОКУ

«  Квітень 2014  »