НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Дозвілля
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 09.12.2016, 22:18

Дозвілля

Коли закінчилися уроки

В організації позаурочної діяльності задіяні спортивна, актова, хореографічна зали, спортивний майданчик, наукова бібліотека ліцею та Херсонського державного аграрного університету, читальна зала, кабінет практичного психолога, медичної сестри, комп'ютерний центр, навчальні кабінети. Організація позаурочної роботи передбачає збалансованість розумового та фізичного розвитку і виховання. Удосконаленню спортивної майстерності сприяють загальноліцейні змагання, участь у міських та обласних спартакіадах.

Щорічно ліцеїсти посідають призові місця як у командній, так і особистій першості у змаганнях з різних видів спорту.

Зрозуміти сьогодення, осмислити майбутнє через минуле допомагає ліцеїстам участь у русі учнівської молоді " Моя земля, земля моїх батьків". Завдання експедицій " Краса і біль України", "Сто чудес України" виконуються учасниками туристсько-краєзнавчих гуртків, яких у ліцеї два. Ліцеїсти побували в містах Одесі, Києві, Миколаєві, Чернівцях, Дрогобичі, Івано-Франківську, Львові, Полтаві. Щорічно влітку гуртківці оздоровлюються в Криму на узбережжі Чорного моря. А взимку улюбленим місцем відпочинку є засніжені Карпати.
Бажання замислитися, поспілкуватися, навіть розслабитися буває як у дорослих, так і у дітей.

Щосуботи учні приходять до ліцею не тільки працювати в наукових студіях, а й просто відпочити. Так поступово став улюбленим місцем відпочинку клуб "Ровесник". До послуг вихованців робота гуртків естетичного циклу: бальні танці, вокальна студія, фольклорна студія "Берегиня", театр-студія "Фієста".Майбутні журналісти - лауреати фестивалю дитячої творчості "Золота осінь Славутича" вже зараз є редакторами ї ведучими радіо передачі " На своїй хвилі". Стало традицією проводити конкурси театральних колективів ліцею; вечори "Давайте познайомимось", "Добрий вечір", "Вечір зустрічі випускників"; КВК; літературні вітальні, бажані гості яких є поети Херсонщини. Традиційне свято День Святого Валентина для вихованців не тільки урок милосердя, а й передбачає застосування теоретичних знань з фахових дисциплін на практиці. Заплановані підприємства, консультації, фірми, податкові інспекції необхідно обґрунтувати, отримати на них ліцензію та ще й одержати прибуток.

ліцей журналістики © 2016