Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:03

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту

Шкільна бібліотека

         БІБЛІОТЕЧНО - ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЛЖЕП           

                   Бібліотека – одне з найстародавніших культурних інститутів. За час перелому людської історії її соціальні функції зазнали істотних змін. Призначенням перших бібліотек було зберігання документів. З часу своєї появи до сьогодні бібліотека пройшла перший етап еволюції громадської місії: від  обслуговування потреб правлячої еліти до задоволення суспільних потреб. Бібліотека перетворилася на соціальну інституцію, до складу якої входять  інформаційні та  культурні компоненти, та яка  забезпечує стійкість зв'язків і стосунків у межах суспільства.

                   Бібліотечно - інформаційний центр  ліцею засновано у 1993 році. Площа його  становить 50 кв. м. Тут  встановлено  комп’ютери, що підключені до мережі Internet. Основний бібліотечний фонд без урахувань підручників становить більше 9700 примірників книг, брошур та періодичних видань. Фонд підручників – більше 7500 примірників. Загальна кількість користувачів станом на 01.11.2018 року – 226 чол., у тому числі учнів – 210, учителів – 16, батьків – 6, представників місцевих громад – 4. Загальна кількість відвідувань за минулий навчальний рік – 3486.

                        Робота бібліотека організована за напрямами:

Інформаційна робота

Щопонеділка проводяться Дні інформації, один раз на четверть -   тематичні Тижні, заходи з формування інформативної культури – за окремим планом та інші заходи.

Виставкова діяльність

  • виставки нових надходжень;
  • тематичні виставки;
  • постійно діючі виставки.

Бібліографічна робота

полягає у складанні списків нових надходжень, у тому числі в електронній формі; складанні тематичних списків та у випуску інформаційних бюлетенів. 

 

Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2019
Конструктор сайтів - uCoz