НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Гоголь Фест
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 09.12.2016, 22:12

Гоголь Фест

«ФантФест по Гоголівськи»

1 квітня 2014 року в Херсонській обласній бібліотеці ім. Дніпрової Чайки, відбулось нагородження учасників першого фестивалю «ФантФест» у рамках V Міжнародного фестивалю мистецтв «Гоголь-фентезі» імені Рудого Панька.
          У конкурсі взяли участь 28 авторів з України та Росії, (Новосибірська , Києва, Львова, Каховки, Новотроїцька, Херсона. Калінінграда, Воронежа)
Все це, проводили у вигляді «Конгресу  фантастів». А дата 1 квітня обрана не випадково, бо саме в цей день народився М.В.Гоголь.
         Загадки, та конкурси на тематику Гоголівських творів, дуже зацікавили присутніх у залі, які заробляли  «фанти»,  а в кінці заходу отримали пам'ятні  книжки.
         Журі конкурсу:
Кругов Валерій Олександрович – директор міжнародного фестивалю мистецтв «Гоголь-фентезі»
Бардашевська Анна Іванівна – директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, голова журі дитячого літературного конкурсу «ФантФест» в рамках фестивалю мистецтв «Гоголь-фентезі»
Замойська Мирослава Іванівна - українська письменниця-прозаїк, лауреат премії «Коронація слова»
Голобородько Ярослав Юрійович – літературний критик, літературознавець, доктор філологічних наук, академік Академії педагогічних та соціальних наук, завідувач кафедри Херсонської академії неперервної освіти
Звягінцева Надія Дмитрівна – завідуюча відділом бібліотечного прогнозування та інновацій Херсонської обласної бібліотеки для дітей              ім. Дніпрової Чайки, керівник літературної студії «Контур».
             Призами конкурсу стали статуетка ручної роботи «Рудий Панько» («Гран-прі») та збірка творів переможців конкурсу «Гоголь-фентезі».

Нюра Холкіна, учениця 11 класу.

ліцей журналістики © 2016