Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:36

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту

Інші конкурси

   Фізика і життя

      Щорічно у Херсоні проходить конкурс «Фізика і життя». Організатори конкурсу: Херсонське міське управління освіти, Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету та Приватний заклад «Херсонський навчально-дослідницький центр учнівської та студентської молоді».

        Конкурс має на меті зацікавлення школярів фізикою та заохочення їх до винахідницької і дослідницької діяльності. Конкурсанти мали придумати задачі на задану тему, сконструювати та продемонструвати в роботі фізичний прилад або установку, підготувати цікаві демонстрації.

       Традиційно «Фізика і життя» проводиться для учнів 7-9 класів, але цього року організатори вирішили розширити вікові рамки конкурсу та залучити старшокласників до досліджень потенціалу Херсонщини з розвитку альтернативної енергетики. Так, у фіналі взяли участь близько 55 учасників з 11 команд 7-9 класів (7 клас – 6 команд, 8 клас – 2 команди, 9 клас – 3 команди) та 3 команд 10-11 класів.

           Команда учнів 7 класу нашого ліцею: КУДРЯ АНАСТАСІЯ, РИНДЕНКО ТЕТЯНА, СНІТКО МАКСИМ, ХАРЛАНОВ ІВАН виборола у фіналі І місце.

           Команда учнів 10 класу: Кісель Марія та Трофімова Анастасія – ІІ місце.

       Викладачі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету провели для фіналістів конкурсу цікаві екскурсії лабораторіями закладу.

       А 8 травня 2019 р. у Херсонському державному університеті відбулося урочисте нагородження переможців десятого конкурсу «Фізика і життя» серед учнів 7-11 класів херсонських шкіл. Нагородження відбулося за ініціативи  Херсонської Торгово-промислової палати, яка  підтримує цей конкурс від самого початку. Юних фізиків та їх учителів від імені Палати привітала Лариса Пономаренко, керівник Центру міжнародного співробітництва.

           Всі команди отримали почесні грамоти, а переможці та їх викладачі – ще й цінні призи для досліджень на уроках фізики.

           Щиро вітаємо наших ліцеїстів та їх наставника – учителя фізики Трофімову Ганну Василівну з перемогою! Зичимо подальших творчих здобутків!

 

 

Перемога у фестивалі-конкурсі «Улыбаясь Дюку - 2019»

        Останній день весняних канікул приніс до ліцею приємну новину.  

        На 39-му міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі із серії  авторських фестивалей для дітей і молоді «Узнай Україну!» «Улыбаясь Дюку - 2019», що проходив у м. Одеса 26 – 29 березня 2019 року, учениця 11 класу Герман Анастасія виборола І місце. Виступала вона соло у номінації «Естрадний вокал» у категорії «Старші 16 років».

          Вітаємо Анастасію з перемогою і зичимо їй подальших успіхів!

 

Перемога наших ліцеїстів у змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї, присвячених 75 річниці визволення міста Херсона від нацистських загарбників

               

        У Херсоні 12 лютого  2019 року за підтримки обласної організації «Товариство сприяння обороні України» та дитячо-юнацької спортивної школи №3 при управлінні освіти Херсонської міської ради проведено міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї. У змаганнях взяли участь 44 команди загальноосвітніх навчальних та позашкільних закладів міста.

          Наш ліцей представляла команда стрільців у складі учнів 11 класу Петровського Кирила, Чернова Володимира та Трахачова Артема.

        У напруженій боротьбі наші хлопці посіли ІІ місце серед команд загальноосвітніх навчальних закладів міста по Корабельному району. У цілому по місту у нашої команди також срібло! В особистій першості III місце розділили між собою Петровський Кирило та  Чернов Володимир.

          Щиро вітаємо наших переможців та їх наставника, учителя фізкультури Петрика Миколу Гавриловича. Зичимо їм подальших спортивних досягнень та перемог!

 

Вітаємо з перемогою у турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність»!

       2 листопада 2018 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся обласний етап V Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Команда  ліцею журналістики, економіки та правознавства» виборола ІІІ місце. Ліцей представляла команда 11-класників у складі: Котєльнікова Дар’я,  Боринець Максим, Литвиненко Тетяна, Глазкова Тетяна. Керівник команди учитель економіки Гнесюк Ірина Семенівна.

Вітаємо з перемогою у фестивалі виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко"!

     Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості провів  міський етап  обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

       Наш ліцей представляла  Луняко Олександра, учениця 7 класу. Пройшовши відбірковий та міський етапи,  вона виборола ІІ місце у номінації «Читці» і нагороджена Дипломом ІІ ступеня.

       Вітаємо Сашу та її наставницю, учителя української літератури Дригваль Вікторію Леонідівну, з перемогою і зичимо їм подальших творчих успіхів!

 

Вітаємо наших спортсменів!

      У Херсоні пройшли міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї, присвячені 74-й річниці визволення м. Херсона від  нацистських загарбників.

      Від нашого ліцею у змаганнях взяла участь команда хлопців у складі: Петровський Кирило, Трахачов Артем, Чернов Володимир. Керівник команди Петрик Микола Гаврилович.

      За загальним результатом команда виборола ІІІ місце та нагороджена Дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Херсонської міської ради.

             Вітаємо наших спортсменів і їх тренера з перемогою, зичимо подальших здобутків!

Пишаємося своїми ліцеїстами!

     Традиційна загальношкільна лінійка у НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства», присвячена підведенню підсумків роботи за вересень 2017 року, була особливо урочистою. Напередодні ліцей отримав поштове відправлення, де були грамоти Міжнародного конкурсу «Мій рідний край» та збірка пошуково-дослідницьких робіт.

      На цей конкурс було надіслано роботи наших ліцеїстів: Трепова Вадима (9 клас) та Зюби Дмитра (10 клас). Роботи виконані  під керівництвом Прядко Лариси Степанівни, учителя історії, фахівця вищої категорії.

     За підсумками конкурсу пошуково - дослідницька робота Трепова Вадима «Спогади херсонців про фашистську окупацію України в роки другої світової війни» посіла ІІІ місце у номінації «Краєзнавче дослідження», а сам учень був нагороджений дипломом переможця конкурсу ІІІ ступеня.

     Зюба Дмитро отримав грамоту учасника конкурсу у номінації «Видатні постаті – гордість України».

     Щиро вітаємо наших ліцеїстів та їх учителя, зичимо їм подальших творчих успіхів! 

   

 

Вітаємо сильних та мужніх!

З 17 листопада 2017 року управлінням освіти Херсонської міської ради проводяться  міські змагання з морського багатоборства. Вони викликають жвавий інтерес серед школярів міста. Діти змагалися в конкурсах на кращу візитку та емблему команди, що повинні відповідати військово-патріотичній тематиці, в’язанні морських вузлів, одяганні рятувального жилету, стрибках у довжину, перетягуванні канату тощо.

Змагання з морського багатоборства традиційно проводяться з метою виховання учнівської молоді на славних традиціях флоту, формування здорового способу життя та підготовки юнаків до служби у лавах Збройних сил України.

Команда нашого ліцею у номінації «Перетягування канату» виборола І місце серед навчальних закладів Комсомольського району.

 Горівщенко Роман, учень 6 класу, виборов ІІ місце у номінації «В’язання морських вузлів».

Вітаємо наших сильних мужніх хлопців та зичимо їм подальших перемог!  

 

Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2019
Конструктор сайтів - uCoz