Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 21.09.2018, 16:27

Інші конкурси

Вітаємо з перемогою!

Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості провів  міський етап  обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

Наш ліцей представляла  Луняко Олександра, учениця 7 класу. Пройшовши відбірковий та міський етапи,  вона виборола ІІ місце у номінації «Читці» і нагороджена Дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо Сашу та її наставницю, учителя української літератури Дригваль Вікторію Леонідівну, з перемогою і зичимо їм подальших творчих успіхів!

Вітаємо наших спортсменів!

У Херсоні пройшли міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї, присвячені 74-й річниці визволення м. Херсона від  нацистських загарбників.

Від нашого ліцею у змаганнях взяла участь команда хлопців у складі: Петровський Кирило, Трахачов Артем, Чернов Володимир. Керівник команди Петрик Микола Гаврилович.

За загальним результатом команда виборола ІІІ місце та нагороджена Дипломом ІІІ ступеня Управління освіти Херсонської міської ради.

Вітаємо наших спортсменів і їх тренера з перемогою, зичимо подальших здобутків!

Пишаємося своїми ліцеїстами!

Традиційна загальношкільна лінійка у НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства», присвячена підведенню підсумків роботи за вересень 2016 року, була особливо урочистою. Напередодні ліцей отримав поштове відправлення, де були грамоти Міжнародного конкурсу «Мій рідний край» та збірка пошуково-дослідницьких робіт.

На цей конкурс було надіслано роботи наших ліцеїстів: Трепова Вадима (9 клас) та Зюби Дмитра (10 клас). Роботи виконані  під керівництвом Прядко Лариси Степанівни, учителя історії, фахівця вищої категорії.

За підсумками конкурсу пошуково - дослідницька робота Трепова Вадима «Спогади херсонців про фашистську окупацію України в роки другої світової війни» посіла ІІІ місце у номінації «Краєзнавче дослідження», а сам учень був нагороджений дипломом переможця конкурсу ІІІ ступеня.

Зюба Дмитро отримав грамоту учасника конкурсу у номінації «Видатні постаті – гордість України».

Щиро вітаємо наших ліцеїстів та їх учителя, зичимо їм подальших творчих успіхів!

Вітаємо сильних та мужніх!

З 17 листопада 2016 року управлінням освіти Херсонської міської ради проводяться  міські змагання з морського багатоборства. Вони викликають жвавий інтерес серед школярів міста. Діти змагалися в конкурсах на кращу візитку та емблему команди, що повинні відповідати військово-патріотичній тематиці, в’язанні морських вузлів, одяганні рятувального жилету, стрибках у довжину, перетягуванні канату тощо.

Змагання з морського багатоборства традиційно проводяться з метою виховання учнівської молоді на славних традиціях флоту, формування здорового способу життя та підготовки юнаків до служби у лавах Збройних сил України.

Команда нашого ліцею у номінації «Перетягування канату» виборола І місце серед навчальних закладів Комсомольського району.

Горівщенко Роман, учень 6 класу, виборов ІІ місце у номінації «В’язання морських вузлів».

Вітаємо наших сильних мужніх хлопців та зичимо їм подальших перемог!