НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Інші конкурси
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 09.12.2016, 22:13

Інші конкурси

Пишаємося своїми ліцеїстами!

Традиційна загальношкільна лінійка у НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства», присвячена підведенню підсумків роботи за вересень 2016 року, була особливо урочистою. Напередодні ліцей отримав поштове відправлення, де були грамоти Міжнародного конкурсу «Мій рідний край» та збірка пошуково-дослідницьких робіт.

На цей конкурс було надіслано роботи наших ліцеїстів: Трепова Вадима (9 клас) та Зюби Дмитра (10 клас). Роботи виконані  під керівництвом Прядко Лариси Степанівни, учителя історії, фахівця вищої категорії.

За підсумками конкурсу пошуково - дослідницька робота Трепова Вадима «Спогади херсонців про фашистську окупацію України в роки другої світової війни» посіла ІІІ місце у номінації «Краєзнавче дослідження», а сам учень був нагороджений дипломом переможця конкурсу ІІІ ступеня.

Зюба Дмитро отримав грамоту учасника конкурсу у номінації «Видатні постаті – гордість України».

Щиро вітаємо наших ліцеїстів та їх учителя, зичимо їм подальших творчих успіхів!

Вітаємо сильних та мужніх!

З 17 листопада 2015 року управлінням освіти Херсонської міської ради проводяться  міські змагання з морського багатоборства. Вони викликають жвавий інтерес серед школярів міста. Діти змагалися в конкурсах на кращу візитку та емблему команди, що повинні відповідати військово-патріотичній тематиці, в’язанні морських вузлів, одяганні рятувального жилету, стрибках у довжину, перетягуванні канату тощо.

Змагання з морського багатоборства традиційно проводяться з метою виховання учнівської молоді на славних традиціях флоту, формування здорового способу життя та підготовки юнаків до служби у лавах Збройних сил України.

Команда нашого ліцею у номінації «Перетягування канату» виборола І місце серед навчальних закладів Комсомольського району.

Горівщенко Роман, учень 6 класу, виборов ІІ місце у номінації «В’язання морських вузлів».

Вітаємо наших сильних мужніх хлопців та зичимо їм подальших перемог!

Змагалися радисти

26 грудня 2014 року закінчився конкурс радистів за програмою проведення міської військово-спортивної патріотичної гри-випробування, що проводився методистами Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.
          У змаганнях взяли участь 172 учні із 18 загальноосвітніх навчальних закладів міста Херсона (№ 6, 11, 12, 16, 18, 20, 27, 32, 33, 36, 37, 38, 46, 50, 52, 53, 56, ліцей журналістики, економіки та правознавства. Конкурс проходив у формі короткохвильового тесту в діапазоні 1,9 МГц. Кожен учасник повинен був встановити радіозв'язок з іншими та обмінятись контрольними номерами

Перше загальнокомандне місце вибороли учні ліцею журналістики, економіки та правознавства (керівник – Бала Д.О.), ІІ місце – учні загальноосвітньої школи № 37 (керівник – Щурова Л.І.), ІІІ місце –команда загальноосвітньої школи № 50 (керівник – Кирильченко О.В.).
        В особистій першості найвправнішими серед дівчат виявилися Дідик Вікторія (ліцей журналістики, економіки та правознавства), Шульженко Марина (школа № 18), Макарова Владислава (ліцей журналістики, економіки та правознавства). Кращі особисті результати серед хлопців продемонстрували Герасимов Філіп (НВК №56), Мостовий Дмитро (спеціалізована школа № 27) та Дежкунов Максим (школа № 46).

Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів, гарних результатів у наступних конкурсах за програмою військово-спортивної патріотичної гри-випробування.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

10 грудня 2014 року відбувся міський конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Я шкільний лідер - за мною майбутнє». Конкурс      складався із трьох складових:

•        візитівка;
  •        авторський проект учнівського самоврядування;
  •        конкурс талантів.

Від нашого ліцею у конкурсі взяла участь учениця 11 класу Гелетіна Надія і виборола ІІІ місце. Колектив ліцею щиро радіє цій перемозі,  пишається Надією та зичить їй подальших успіхів!

Підсумки конкурсу „Літопис історії”

З грудня 2013 року по жовтень 2014 року проводився обласний конкурс шкільних та студентських творів „Літопис історії". Конкурс    відбувався у трьох номінаціях: „Моя степова перлина", „Знову відкриваю Кобзаря", „Визволителям-героям – наша пам'ять та уклін".

Херсон представляли 27 учнів шкіл міста, чотири з яких здобули перемогу.

Найкращі знавці рідної мови та історії навчаються у навчально-виховному комплексі „загальноосвітня школа ІІ ст. – ліцею  журналістики, економіки та правознавства" (Чорнобривий Богдан, Шешеня Аліна – друге місце у номінації „Визволителям-героям – наша  пам'ять та уклін"), гімназії №3 (Городецький Костянтин – перше місце у номінації „Знову відкриваю Кобзаря"), та загальноосвітній школі №43  (Ковтун Тетяна – третє місце у номінації „Визволителям-героям – наша пам'ять та уклін").
                 Щиро вітаємо наших ліцеїстів та вчителя історії Прядко Ларису Степанівну! Зичимо їм творчої наснаги, подальших успіхів та перемог!

ліцей журналістики © 2016