Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 24.11.2017, 19:41

МАН

Вітаємо з перемогою!

Початок нового навчального року у Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" вже приніс радісну звістку про успіхи у пошуково-дослідницькій роботі.

Конкурсна комісія Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», який вже 20 років успішно проводить Всеукраїнська громадська організація Союз українок, дякує педагогам-науковим керівникам за творчу співпрацю, виховання молодих науковців, дослідників, будівничих незалежної держави – України.

Особлива подяка висловлена учасникам ювілейного конкурсу 2016-2017 року учениці 11 класу Ліхтей Вікторії та її науковому керівникові, учителю історії Прядко Ларисі Степанівні. Робота Вікторії, присвячена історії створення мікрорайонів міста Херсона, у номінації «Краєзнавче дослідження» виборола ІІІ місце.

Щиро вітаємо Вікторію та її наставника – Ларису Степанівну – та зичимо їм подальших творчих злетів, миру та щасливої долі!

ПЕРЕМОГА У МАН

19 січня   2017 року у Херсонському державному аграрному  університеті відбувся    І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Від нашого ліцею участь взяли Макарова Владислава, учениця 11 класу, яка представила  свою  роботу на тему  «Інвестиційні можливості громадян на сучасному фінансовому ринку України» та Полієнко Маргарита, учениця 10 класу, яка досліджувала проблему легалізації заробітної плати в Україні.

Ліцеїстки достойно представили наш навчальний заклад, виявивши високий рівень знань з досліджуваної тематики, вміння вести наукову полеміку та вибороли ІІІ місця.  Щиро вітаємо наших переможців, зичимо їм успіху у навчанні, у подальшій дослідницько-пошуковій роботі та у досягненні поставлених цілей!