НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Наші досягнення
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 08.12.2016, 08:59

Наші досягнення

Участь у конференції

11 грудня у м. Київ відбулася щорічна урочиста подія -  Національна конференція e-Twinning Plus в Україні 2015 (Підсумки року) .

Вчителі та директори шкіл з усіх областей України, що беруть активну участь в eTwinning Plus були запрошені організаторами – PSA Ukraine. Учасниками конференції від м. Херсона були директор ЛЖЕП Завгородня І.Е. та заступник директора з виховної роботи, вчитель англійської мови, учасник проекту Думанська А.В.

У програмі конференції: підведення підсумків щодо розвитку та успіхів програми в Україні у 2015 році, майбутні плани; привітання від Заступника Міністра освіти та науки Хобзея П.К., корисні майстер-класи та виступи; нагородження найкращих проектів року та найактивніших вчителів; нетворкінг та обмін досвідом між учасниками програми.

Думанська А.В. була нагороджена Дипломом за активну участь у проекті, а директору ліцею Завгородній І.Е. було вручено Подяку за підтримку вчителя – новатора.

Участь у міжнародних проектах – це підвищення професійної майстерності вчителя, обмін педагогічними ідеями, методиками викладання, вдосконалення вмінь володіння іноземними мовами. Особисто для нас eTwinning – це унікальна платформа, яка дозволяє працювати індивідуально і творчо. Основні принципи  eTwinning: DISCOVER – CONNECT – COLLABORATE – PROGRESS стали для нас визначальними не лише в педагогічній діяльності, а й у щоденному житті.

Вітаємо з перемогою!

Протягом лютого-березня 2015 року було проведено  Всеукраїнський Фестиваль педагогічних ідей «Гуманізація освітнього простору у вимірі педагогіки В.О. Сухомлинського». Метою Фестивалю було виявлення і  пропагування інноваційних ідей та освітніх технологій, поширення творчих здобутків, упровадження перспективного педагогічного досвіду в практику роботи навчальних закладів, творчої реалізації гуманістичних ідей В. О. Сухомлинського

Активну участь у Фестивалі взяла  учитель математики Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради Чорна Вікторія Олександрівна, яка одержала Гран-прі в номінації «Школа радості».

Колектив ліцею щиро вітає Вікторію Олександрівну, пишається нею та зичить подальших творчих здобутків !

Перемога у Всеукраїнському конкурсі «І щоб його духом запліднити українську ниву»

2014 року все прогресивне людство широко та урочисто відзначає 200 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Немеркнуча слава Кобзаря, його натхненне слово і сьогодні живить кожного з нас.
   До відзначення ювілею Великого Кобзаря долучилися і педагогічний та учнівський колективи Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради. В рамках відзначення славної дати в ліцеї пройшли цикли виховних заходів: літературні читання, конкурси, вікторини, тематичні вечори, усні журнали тощо.
    Слово Великого поета України надихає на спільну творчу діяльність учителя і учнів. Учителі української мови та літератури писали методичні розробки уроків, присвячені ювілею Великого Кобзаря. Інна Анатоліївна Юдіна своє розуміння і відчуття поезії Тараса Шевченка, власні думки та переживання виклала у своєму есе «Шевченкова «Лілея» і вчительське чуття літератури».
   Роботу Інни Юдіної було надруковано у науково-методичному часописі «Українська література в загальноосвітній школі». За результатами Всеукраїнського конкурсу «І щоб його духом запліднити українську ниву», присвяченого 200-літтю від дня народження Т. Г. Шевченка, есе отримало Диплом ІІІ ступеня. Ми щиро радіємо цій перемозі, вітаємо талановитого вчителя та зичимо їй подальших успіхів на щедрій освітянській ниві!

ліцей журналістики © 2016