НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Підсумки роботи за місяць
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 09.12.2016, 22:15

Підсумки роботи за місяць

ПІДСУМКИ РОБОТИ У БЕРЕЗНІ
16 квітня  на загальношкільній лінійці традиційно було підведено підсумки навчально-виховної роботи ліцею за березень. І знову весь колектив ліцею вітав кращих учнів, які не тільки гарно навчаються, а й сприяють зміцненню   іміджу рідного ліцею  у місті та області.
            За загальним результатом вже другий місяць поспіль найкращим  визнано колектив 7 класу. Отже  традиційна ліцейська нагорода  - НІКА – залишається у класі.
            Дипломами , грамотами та подяками були нагороджені кращі у навчанні, спорті, активні учасники різноманітних конкурсів.
            Учасник художньо – естетичного комплексу «Едельвейс» учень 5 класу Половка Богдан нагороджений грамотою за створення позитивного іміджу Херсонщини та України.
             Дипломом  Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості за участь у відбірковому етапі міського турніру «Знавці Херсона - 2014» за активну пошукову діяльність та шанобливе ставлення до історії свого міста нагороджені учні 8 класу Шепель Роман, Коріна Надія,  Лахтюк  Дар’я та 10 класу Гелетіна Надія і  Чорнобривий Богдан.
             Дипломом І ступеня нагороджена учениця 8 класу Карпенко Дар’я за перше місце у номінації «Новорічний подарунок » в обласній виставці «Букет замість ялинки».
              Тюкавкіна Юлія, учениця 6 класу нагороджена грамотою за ІІІ місце у відкритій першості м. Нова Каховка ДЮСШ «Статор» з легкої атлетики у штовханні ядра.
              Команда ерудитів ліцею «Золоте теля» за продемонстрований високий інтелектуальний рівень знань у відбірковому турі міської інтелектуальної гри  «Що? Де? Коли?» отримала подяку.
              За активну участь у житті школи та класу нагороджені кращі учні 7 та  10 класів. Відзначено нагородами кращих учнів, які брали участь у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус» та у Міжнародному  математичному  конкурсі «Кенгуру».
              Щиро вітаємо наших зірочок, зичимо їм подальших успіхів у досягненні поставленої мети!

ліцей журналістики © 2016