НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Правова освіта
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 03.12.2016, 16:40

Правова освіта

по Херсонському навчально-виховному комплексу

"Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради

від 04.11.2016 р.

Про підсумки проведення

Тижня правових знань

Відповідно до річного плану роботи школи з  10 жовтня  по 13 жовтня 2016    року у школі був проведений Тиждень правових знань вчителем Гавлішиною Оксаною Анатоліївною. З метою  формування національної свідомості і відповідальності за долю України та виховання бережливого ставлення до національного багатства країни  були сплановані заходи, підготовлені цікаві різноманітні завдання та організовані зустрічі з фаховими  спеціалістами з правових знань, а також підведені підсумки, визначені переможці, яких було відзначено грамотами.

Під  час предметного тижня проведені наступні заходи:

1. Урок – лекція «Громадянство. Правова і соціальна держава» (9-10кл.)
  2. Урок – лекція «Правопорушення. Юридична відповідальність» (8-9кл.)
  3. Урок – лекція «Шлюб. Шлюбні відносини» (10-11 кл.)
  4. Конкурс стінгазет на тему «Право людини», «Права дитини».
  5. Конкурс рефератів «Права та обов’язки ліцеїстів».

У ході проведення Тижня правових знань прийняли активну участь працівники Головного територіального управління юстиції у Херсонській області: Бельдюгина О.О., Бурдюг Т.І., Борозенець Д.М.

Визнано переможців:

-Полієнко Маргарита (10 кл.) за кращий реферат;

-Шевченко Вікторія, Крючкова Анастасія, Найдьонов Павло (10 кл.) – переможці конкурсу плакатів.

На підставі вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

Відмітити роботу вчителя правознавства Гавлішиної Оксани Анатоліївни в організації та проведенні предметного тижня.

1. Рекомендувати вчителю Гавлішіній О.А. урізноманітнювати форми і методи організації позакласної роботи з учнями, запрошувати до участі в предметному тижні учнів середніх класів та вести  просвітницьку роботу на шкільному сайті.
  2. Заступнику директора з НВР Домарацькій С.І. продовжити контроль за підготовкою і проведенням предметних тижнів.
  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор НВК                                                    І.Е.Завгородня

ліцей журналістики © 2016