НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Режим роботи
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 03.12.2016, 16:37

Режим роботи

У закладі встановлено 6-денний режим занять. На суботу планується робота факультативів, курсів за вибором, наукових студій, а також індивідуально-групових консультацій з основних загальноосвітніх предметів та практичні заняття за профілями навчання, допрофільної підготовки та навчальної практики. Тривалість уроків становить 45 хвилин. У 8-11 класах заняття проводяться парами, що дозволяє зменшити навчальне навантаження учнів, зокрема за рахунок зменшення обсягу і кількості домашніх завдань. Відповідно до статті16 Закону України «Про загальну середню освіту» навчальні заняття розпочинаються 1 вересня – День знань – і закінчуються не пізніше 1 липня. Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр - з 1 вересня по 24 грудня, ІІ семестр - з 10 січня по 27 травня. Навчальний рік закінчується, включаючи проведення навчальної практики, підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів усіх класів та державної підсумкової атестації випускників основної і старшої школи (учнів 9 та 11 класів), 20 червня. Протягом навчального року для учнів проводяться канікули: осінні з 25 жовтня по 31 жовтня, зимові з 27 грудня по 9 січня, весняні - з 21 по 27 березня, літні - з дня закінчення навчального року по 31 серпня. Навчальна практика для учнів 5-8 та 10 класів, враховуючи специфіку навчального процесу та 6-денний режим роботи, проводиться у відповідності до Типових навчальних планів 12-річної школи та методичних рекомендацій щодо організації навчально-виховного процесу під час проведення навчальних екскурсій та навчальної практики учнів загальноосвітніх навчальних закладів (додаток до листа МОН від 06.02.08 № 1/9-61) під час навчального року і включається у зміст навчальних програм профільних і супутніх їм дисциплін У випускних 9 і 11 класах з 3 по 20 червня проводиться державна підсумкова атестація навчальних досягнень учнів відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

ліцей журналістики © 2016