Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:40

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту

Самоврядування

                                                                                             

Обрано новий склад парламенту ліцею на 2018 - 2019 навчальний рік

У Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та

правознавства" Херсонської міської ради  пройшли вибори учнівського парламенту. До його складу увійшли кращі учні, які не

тільки успішно навчаються, а й беруть активну участь у житті ліцею.

 

 

 

Склад  парламенту у 2018-2019 н. р.

Президент – Ришкович Дарина – 10 клас

Віце-президент – Луняко Олександра – 8 клас

Клуб «Юний журналіст»

1. Луняко Олександра   8 клас

2. Набока Софія 8 клас

3. Литвиненко Ярослав 10 клас

4. Мезіна Аліна 10 клас

5. Івченко Інна 10 клас

Екологічний клуб «Ерудит»

1. Павлюк Ірина  8 клас

2. Каліновська Катерина 7 клас

3. Пустова Аліна 9 клас

Правовий клуб «Феміда»

1. Ришкович Дарина 10 клас

2. Чуб Альона  10 клас

3. Литвиненко Тетяна 11 клас

Інтелектуальний клуб «Ерудит»

1. Чмихун Анастасія 11 клас

2. Капрелова Аполлінарія 9 клас

3. Петрусенко Александр 10 клас

Спортивний клуб

1. Ямщиков Сергій 10 клас

2. Петрусенко Олександр 10 клас

3. Авдоян Едуард 10 клас

Клуб «Культури і дозвілля»

1. Урсуленко Юлія 11 клас

2. Чмихун Анастасія 11 клас

3. Ляшко Євгенія 9 клас

4. Піщенко Аліна 9 клас

5. Луняко Олександра         8 клас

6. Набока Софія 8 клас

Медіа-клуб

1. Литвиненко Ярослав 10 клас

2. Марченко Вероніка  7 клас

3. Ситнік Ярослав 7 клас

Клуб «Юний волонтер»

1. Ободинська  Ольга 11 клас

2. Тюкавкіна Юлія 11 клас

3. Замрій Данило   11 клас

       Побажаймо ж усім членам учнівського самоврядування ентузіазму, активної роботи, сили, витримки. Творіть, радійте шкільним рокам –  це найяскравіші моменти вашого життя, що ніколи не забуваються!   Будьте достойними довіри, висловленої вам колективом ліцею.

Учнівський парламент діє

            9 січня 2019 року президент школи Ришкович Дар'я взяла участь у роботі комісії з питань зв’язків з громадськістю та засобів масової інформації при Міському учнівському парламенті. На засіданні були розроблені плани  заходів на   другий семестр. Хід виконання заходів буде розглянуто на  ІІІ сесії міського учнівського парламенту ХІІІ скликання.

        7 грудня 2018 року президент школи Ришкович Дар’я  та голова шкільного екологічного клубу Павлюк Ірина  взяли участь у роботі  ІІ сесії ХІІІ скликання міського учнівського парламенту. Приємно було дізнатися, що Полієнко Діана, учениця 6 класу виборола ІІ місце у міському конкурсі на кращого юного репортера, а  Ришкович Дар’я, учениця 10 класу – ІІІ місце. Вітаємо наших активістів та зичимо їм подальших успіхів!

       7 грудня відбулися чергові засідання шкільного парламенту.  Педагог-організатор привітала учнів із Днем органів місцевого самоврядування та разом із учнями розробили та ухвалили план роботи на грудень.

У нашому ліцеї традиційно проводяться заходи з упорядкування території навчального закладу. Учні наводять порядок у класних кімнатах, перекопують закріплені ділянки, висаджують рослини. 

 

Напередодні новорічних свят ліцейський парламент зібрався обговорити питання підготовки святкових заходів  у класах та ліцеї.

Члени ліцейського парламенту взяли участь у засіданні міського учнівського самоуправління. На засіданні обговорювалося питання підготовки до проведення конкурсу «Лідер, за тобою майбутнє»

   

                                                                           

                                                                                                                                                                                              Творчість  наших ліцеїстів

Прикордонна служба України

     У всі часи єдність та цілісність держави була на першому місці, як для влади, так і для народу в цілому. Боронити країну, а особливо її кордони від зовнішнього агресора була справа честі. Саме це завдання майже століття сумлінно виконують прикордонники, які шляхом «виставлення спеціальних постів» здійснюють контроль за переміщення осіб, перевіряють вантаж, здійснюють підтримку режиму в пункті пропуску; огляд транспортних  засобів; затримують осіб, які розшукуються; викрадають та вилучають заборонені предмети та речі. Вони являються справжньою «карантинною» службою нашої країни.

   З весни 2014 року особовий склад прикордонної служби бере участь у бойових діях на південному сході України, прикордонники мають броньовані машини, пересувні блокпости, позашляховики, БТР, вантажівки.

    В інтересах охорони кордону – захист інтересів громадян та держави.

  Саме на передодні професійного свята – Дня прикордонника, ми –     учні – ліцеїсти з повагою та захопленням, дякуємо оборонцям рідних земель – прикордонній службі України.

                            Мій найулюбленіший вчитель!

Лише той Учитель,

хто живе так, як навчає.

Г. Сковорода

   З першого дня свого існування людина завжди прагнула до знань і, звичайно ж, передавала свої пізнання наступному поколінню. Це   заняття  стало великою професією – учитель. Тільки люди з сильною  витримкою, терпінням і любовю до знань можуть називати себе вчителем. Кожна дитина йшла 1-го вересня  до школи у перший клас і знайомилася зі своїм класним керівником, що за сумісництвом стає другою матусею. Зі школою у   нас повязані найкращі спогади. Нові друзі, нові вчителі, походи в театри , музеї, участь у різноманітних  святах та заходах.

   Важко сказати, що хтось з вчителів кращий, адже кожен вчитель – це важлива і невідʼємна частина навчального процесу. Я вважаю, що кожен вчитель гідний учнівської любові та поваги. Мені подобаються всі вчителі, які викладають в нашому ліцеї, але все ж таки найбільше  –  Наталія Юріївна. Учитель російської мови та зарубіжної літератури, яка до того ж є моїм класним керівником.

   Наталія Юріївна  завжди стримана, терпляча, вміє почекати. Ми зустрічаємося з нею  щодня: на уроках, під час класних годин і шкільних заходів. Це неймовірно, але вона  встигає все. На її обличчі завжди сяє посмішка і, дивлячись на Наталю Юріївну, нам усім одразу  хочеться працювати старанніше. Саме тому я можу сказати, що Наталія Юріївна не просто вчитель, а Вчитель з великої  літери.

Зелінська Юлія, учениця 7-го класу Херсонського НВК  «ЗОШ ІІ ст. – ЛЖЕП» Херсонської міської ради

 

 

                               Життя у щасливе майбутнє

                       Вчителі, яким діти зобов’язані вихованням, поважніші ніж батьки: одні дарують нам тільки життя, а інші — добре  життя.

Арістотель

          На життєвому шляху нам зустрічається багато труднощів, які здаються  нездоланними. Для деяких - це олімпіада з математики, а для когось - звичайна вправа у домашньому завданні. Саме з такими труднощами складними чи простими нам допомагає вчитель.
          Він, як ніхто інший, знає, як важко тобі виконати це завдання. Щоб допомогти, залишається після уроків, намагаючись донести до тебе найцінніший скарб майбутнього. Таким учителем для мене є Галина Миколаївна – мій вчитель з української мови.
          Саме вона дає мені поштовх вчити нове кожен урок, кожен день, кожен рік. Найкращою її рисою, на мою думку
, є вимогливість. Вона одразу може побачити на що здатен учень і в чому він може стати кращим.  Галина Миколаївна – професіонал своєї справи. Вона знає, що повинен знати учень, як йому допомогти і як знайти з ним спільну мову.
          Окрім цих важливих рис для професії вчителя, Галина Миколаївна  дуже турботлива. Якщо тобі погано, вона завжди допоможе. Якщо не діями, то порадою. Цілковитою загадкою для мене є те, як вона встигає перевіряти по 60 зошитів
в день, і при цьому усміхнено, не зважаючи на втому, йти на урок, знаходити нові шляхи подання матеріалу і роботи з учнями.
          Я завжди захоплювалась тим,  як  Галина Миколаївна викладає українську мову, вона прекрасний учитель. Вона ніколи не приносить поганий настрій на свої уроки, а після кожного її уроку дихаєш на повні легені  і відчуваєш шалену жагу до знань. Я залюбки повертаюсь на кожен урок і наполегливо працюю .
          Я вважаю, що ми  діти
XXI століття, маємо бути вдячними  нашій владі за те, що ми маємо змогу навчатися у тих школах, у яких хочемо, можемо пізнавати нове і навіть творити щось нове, вносити свої пропозиції. А без вчителя навчання просто не можливе. Тож поважайте вчителя і його працю. Він дарує нам друге життя - життя у щасливе майбутнє.

Луняко Олександра, учениця 7-го класу Херсонського НВК  «ЗОШ ІІ ст. – ЛЖЕП» Херсонської міської ради

 

Я – ЮНИЙ РЕПОРТЕР

     Нас неважко помітити: з виду – зазвичай ми активні, самовпевнені, навіть дещо «зухвалі». І то ж не дивно. Ми – новенькі! Ми – наймолодші в ліцеї!  Ми - п'ятикласники, але ще  ми – юні репортери!

     Першого вересня в моєму житті розпочався новий  навий навчальний рік. Мені довелося враз усе кардинально змінити поглянути на таку прозаїчну справу для кожного школяра, як навчання і навіть ставлення до навколишнього світу. І все заради мрії стати репортером.

   Поки що мені доволі складно звикнути до змін у моєму житті, адже тепер  маю  ставати більш самостійною  та відповідальною. Іноді дуже  сумую за своїми однокласниками. І це анітрохи не дивно, почасти важко приховати свою тугу в очах. Але я розумію, що відступати вже нікуди…

   Я дуже вдячна кожному, хто допомагає мені в цих крутих поворотах життя, пристосуватися до навчального і навіть побутового ритмуА ще я вдячна своїм однокласникам і вчителям, які  підтримують і добрим словом, і слушною порадою, і практичною допомогою. Усе це мотивує мене багато вчитися, бути емоційно сильнішою, цінувати дружбу однокласників і вчительську турботу. Мені надзвичайно пощастило з викладачем журналістики. Вона така молодчинка! Олена Юдіна, до речі, колишня випускниця нашого ліцею, для мене   і подруга, і мудрий порадник, і фахівець високого рівня, який допомагає осягнути всі складнощі  та тонкощі майтбутньої професії.

   Зокрема, ось учора я помітила: перед входом до нашого ліцею є шість сходинок. І хоча, як людина спортивна, навіть при дощовій непогоді я їх долаю за мить, однак фактично я зараз лише на першій із них. Проте вже за перші півроку  у ліцеї я впевнилася: за  шість  років  я буду на тій шостій, до якої піднімалися сотні наших ліцеїстів, які колись прийшли  навчатися сюди з інших шкіл   Херсонщини!

Марчук Анастасія, учениця  6-го класу Херсонського НВК  «ЗОШ ІІ ст. – ЛЖЕП» Херсонської міської ради

Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2019
Конструктор сайтів - uCoz