Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 20.09.2017, 23:00

Самоврядування

Обрано новий склад парламенту ліцею на 2017 - 2018 навчальний рік

У Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та

правознавства" Херсонської міської ради  пройшли вибори учнівського парламенту. До його складу увійшли кращі учні, які не

тільки успішно навчаються, а й беруть активну участь у житті ліцею.

Президент парламенту - Ришкович Дар’я (9 клас).

Віце-президент -  Чуб Альона (9 клас).

Клуб "Здорового способу життя"  -  Ліхтей Вікторія (11 клас), Набока Владислав, Макаров Руслан (9 клас).

Клуб "Ерудит" -   Петровський Кирило (10 клас), Луняко Олександра (7 клас), Пушин Олександр (6 клас).

Клуб "Культури та дозвілля"  - Арнаут Анна (11 клас), Борозинець Дар’я (10 клас), Павлюк Ірина (7 клас).

Клуб "Прес-центр"   - Калиновська Олександра (11 клас), Самцевич Марія (9 клас), Горівщенко Роман (8 клас).

Клуб "Екологічний"  - Шевченко Вікторія (11 клас),  Пустова Аліна (8 клас),  Калиновська Катерина (6 клас).

Клуб "Юний волонтер"  -  Артюх Вікторія, Анастюк Данило (11 клас),     Сторможова Руфь (10 клас).

Клуб "Феміда" -  Бойко Даша (11 клас),  Литвиненко Тетяна (10 клас).

Побажаймо ж усім членам учнівського самоврядування ентузіазму, активної роботи, сили, витримки. Творіть, радійте шкільним рокам –  це найяскравіші моменти вашого життя, що ніколи не забуваються!

Будьте достойними довіри, висловленої вам колективом ліцею.

Схема

учнівського парламенту »Лідер»

Херсонського навчально-виховного комплексу

«Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства»