Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.05.2017, 18:10

Самоврядування

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

10 грудня 2014 року відбувся міський конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Я шкільний лідер - за мною майбутнє». Конкурс складався із трьох складових:

• візитівка;
  • авторський проект учнівського самоврядування;
  • конкурс талантів.

Від нашого ліцею у конкурсі взяла участь учениця 11 класу Гелетіна Надія і виборола ІІІ місце. Колектив ліцею щиро радіє цій перемозі,  пишається Надією та зичить їй подальших успіхів!

ІНАВГУГАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА ЛІЦЕЮ

25 вересня 2014 року відбулася церемонія вступу на посаду новообраного президента ліцею Крючкової Анастасії.  На інавгурацію зібрався весь колектив навчального закладу. Після прийняття присяги Анастасію привітали учні та вчителі і побажали  бути достойною довіри, висловленої колективом ліцею.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ЛІЦЕЮ

24 вересня 2014 року відбулися вибори Президента Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства".  Вибори проходили з дотриманням усіх вимог. За цим уважно слідкували спостерігачі. Бюлетені видавалися учням за пред’явленням щоденників, а учителям - паспортів. Винятків не було ні для кого. Було опрацьовано 141 бюлетень. Результати виборів:

• Крючкова Анастасія - 36
  • Гелетіна Надія - 34
  • Буренко Діана - 26
  • Макарова Владислава - 24
  • Жижко Захар - 5
  • Савченко Петро - 2
  • Проти всіх – 14.

Отже, ліцей обрав свого президента. Вітаємо Анастасію Крючкову з перемогою! Зичимо їй виправдати довіру виборців  і разом з командою зробити життя ліцеїстів ще більш змістовним, захоплюючим, насиченим цікавими подіями.