Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.08.2018, 07:58

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту

Самоврядування

                                                                                             

Обрано новий склад парламенту ліцею на 2017 - 2018 навчальний рік

У Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та

правознавства" Херсонської міської ради  пройшли вибори учнівського парламенту. До його складу увійшли кращі учні, які не

тільки успішно навчаються, а й беруть активну участь у житті ліцею.

 

 

Президент парламенту - Ришкович Дар’я (9 клас).

Віце-президент -  Чуб Альона (9 клас).

Клуб "Здорового способу життя"  -  Ліхтей Вікторія (11 клас), Набока Владислав, Макаров Руслан (9 клас).

Клуб "Ерудит" -   Петровський Кирило (10 клас), Луняко Олександра (7 клас), Пушин Олександр (6 клас).  

Клуб "Культури та дозвілля"  - Арнаут Анна (11 клас), Борозинець Дар’я (10 клас), Павлюк Ірина (7 клас).

Клуб "Прес-центр"   - Калиновська Олександра (11 клас), Самцевич Марія (9 клас), Горівщенко Роман (8 клас).

Клуб "Екологічний"  - Шевченко Вікторія (11 клас),  Пустова Аліна (8 клас),  Калиновська Катерина (6 клас).

Клуб "Юний волонтер"  -  Артюх Вікторія, Анастюк Данило (11 клас),     Сторможова Руфь (10 клас).

Клуб "Феміда" -  Бойко Даша (11 клас),  Литвиненко Тетяна (10 клас).

Побажаймо ж усім членам учнівського самоврядування ентузіазму, активної роботи, сили, витримки. Творіть, радійте шкільним рокам –  це найяскравіші моменти вашого життя, що ніколи не забуваються!

Будьте достойними довіри, висловленої вам колективом ліцею.

12 квітня 2018 року у нашому ліцеї розпочався місячник з упорядкування території навчального закладу. Учні наводили порядки у класних кімнатах, перекопували закріплені ділянки, висаджували рослини. 

 

Напередодні новорічних свят ліцейський парламент зібрався обговорити питання підготовки святкових заходів  у класах та ліцеї.

Члени ліцейського парламенту взяли участь у засіданні міського учнівського самоуправління. На засіданні обговорювалося питання підготовки до проведення конкурсу «Лідер, за тобою майбутнє»

   

                                                                           

                                                                                                                                                                                                  План проведення тижня безпечного Інтернету

 

Дата

Урок\Клас

Тема

Відповідальний

1

05.02.18

5 – 7(2)

Гра «Безпечний Інтернет»

Холодирь Ю.М.

6 – 5(1)

7 – 6(1)

2

06.02.18

3-4 - 101

Виховний захід: «День безпечного Інтернету»

Холодирь Ю.М.

3

5-6 -202

Екскурсія до бібліотеки Дніпровської Чайки (Майстер–клас «Безпечний Інтернет»)

Холодирь Ю.М.

4

07.02.18

5 – 6 (1,2)

Екскурсія до бібліотеки Дніпровської Чайки (Майстер–клас «Правила поведінки в Інтернеті»)

Шалагіна Н.О.

5

6 – 5(2)

Гра «Ми - за безпечний Інтернет»

Холодирь Ю.М.

7 – 7(1)

6

08.02.18

5-6 - 102

Виховний захід: «День безпечного Інтернету»

Шалагіна Н.О.

7-8 - 201

Холодирь Ю.М.

7

09.02.

18

7 – 6(2)

Гра «Ми - за безпечний Інтернет»

Холодирь Ю.М.

 

Творчість  наших ліцеїстів

                            Мій найулюбленіший вчитель!

Лише той Учитель,

хто живе так, як навчає.

Г. Сковорода

   З першого дня свого існування людина завжди прагнула до знань і, звичайно ж, передавала свої пізнання наступному поколінню. Це   заняття  стало великою професією – учитель. Тільки люди з сильною  витримкою, терпінням і любовю до знань можуть називати себе вчителем. Кожна дитина йшла 1-го вересня  до школи у перший клас і знайомилася зі своїм класним керівником, що за сумісництвом стає другою матусею. Зі школою у   нас повязані найкращі спогади. Нові друзі, нові вчителі, походи в театри , музеї, участь у різноманітних  святах та заходах.

   Важко сказати, що хтось з вчителів кращий, адже кожен вчитель – це важлива і невідʼємна частина навчального процесу. Я вважаю, що кожен вчитель гідний учнівської любові та поваги. Мені подобаються всі вчителі, які викладають в нашому ліцеї, але все ж таки найбільше  –  Наталія Юріївна. Учитель російської мови та зарубіжної літератури, яка до того ж є моїм класним керівником.

   Наталія Юріївна  завжди стримана, терпляча, вміє почекати. Ми зустрічаємося з нею  щодня: на уроках, під час класних годин і шкільних заходів. Це неймовірно, але вона  встигає все. На її обличчі завжди сяє посмішка і, дивлячись на Наталю Юріївну, нам усім одразу  хочеться працювати старанніше. Саме тому я можу сказати, що Наталія Юріївна не просто вчитель, а Вчитель з великої  літери.

Зелінська Юлія, учениця 7-го класу Херсонського НВК  «ЗОШ ІІ ст. – ЛЖЕП» Херсонської міської ради

 

 

                               Життя у щасливе майбутнє

                       Вчителі, яким діти зобов’язані вихованням, поважніші ніж батьки: одні дарують нам тільки життя, а інші — добре  життя.

Арістотель

          На життєвому шляху нам зустрічається багато труднощів, які здаються  нездоланними. Для деяких - це олімпіада з математики, а для когось - звичайна вправа у домашньому завданні. Саме з такими труднощами складними чи простими нам допомагає вчитель.
          Він, як ніхто інший, знає, як важко тобі виконати це завдання. Щоб допомогти, залишається після уроків, намагаючись донести до тебе найцінніший скарб майбутнього. Таким учителем для мене є Галина Миколаївна – мій вчитель з української мови.
          Саме вона дає мені поштовх вчити нове кожен урок, кожен день, кожен рік. Найкращою її рисою, на мою думку
, є вимогливість. Вона одразу може побачити на що здатен учень і в чому він може стати кращим.  Галина Миколаївна – професіонал своєї справи. Вона знає, що повинен знати учень, як йому допомогти і як знайти з ним спільну мову.
          Окрім цих важливих рис для професії вчителя, Галина Миколаївна  дуже турботлива. Якщо тобі погано, вона завжди допоможе. Якщо не діями, то порадою. Цілковитою загадкою для мене є те, як вона встигає перевіряти по 60 зошитів
в день, і при цьому усміхнено, не зважаючи на втому, йти на урок, знаходити нові шляхи подання матеріалу і роботи з учнями.
          Я завжди захоплювалась тим,  як  Галина Миколаївна викладає українську мову, вона прекрасний учитель. Вона ніколи не приносить поганий настрій на свої уроки, а після кожного її уроку дихаєш на повні легені  і відчуваєш шалену жагу до знань. Я залюбки повертаюсь на кожен урок і наполегливо працюю .
          Я вважаю, що ми  діти
XXI століття, маємо бути вдячними  нашій владі за те, що ми маємо змогу навчатися у тих школах, у яких хочемо, можемо пізнавати нове і навіть творити щось нове, вносити свої пропозиції. А без вчителя навчання просто не можливе. Тож поважайте вчителя і його працю. Він дарує нам друге життя - життя у щасливе майбутнє.

Луняко Олександра, учениця 7-го класу Херсонського НВК  «ЗОШ ІІ ст. – ЛЖЕП» Херсонської міської ради

 

Я – ЮНИЙ РЕПОРТЕР

     Нас неважко помітити: з виду – зазвичай ми активні, самовпевнені, навіть дещо «зухвалі». І то ж не дивно. Ми – новенькі! Ми – наймолодші в ліцеї!  Ми - п'ятикласники, але ще  ми – юні репортери!

     Першого вересня в моєму житті розпочався новий  навий навчальний рік. Мені довелося враз усе кардинально змінити поглянути на таку прозаїчну справу для кожного школяра, як навчання і навіть ставлення до навколишнього світу. І все заради мрії стати репортером.

   Поки що мені доволі складно звикнути до змін у моєму житті, адже тепер  маю  ставати більш самостійною  та відповідальною. Іноді дуже  сумую за своїми однокласниками. І це анітрохи не дивно, почасти важко приховати свою тугу в очах. Але я розумію, що відступати вже нікуди…

   Я дуже вдячна кожному, хто допомагає мені в цих крутих поворотах життя, пристосуватися до навчального і навіть побутового ритмуА ще я вдячна своїм однокласникам і вчителям, які  підтримують і добрим словом, і слушною порадою, і практичною допомогою. Усе це мотивує мене багато вчитися, бути емоційно сильнішою, цінувати дружбу однокласників і вчительську турботу. Мені надзвичайно пощастило з викладачем журналістики. Вона така молодчинка! Олена Юдіна, до речі, колишня випускниця нашого ліцею, для мене   і подруга, і мудрий порадник, і фахівець високого рівня, який допомагає осягнути всі складнощі  та тонкощі майтбутньої професії.

   Зокрема, ось учора я помітила: перед входом до нашого ліцею є шість сходинок. І хоча, як людина спортивна, навіть при дощовій непогоді я їх долаю за мить, однак фактично я зараз лише на першій із них. Проте вже за перші півроку  у ліцеї я впевнилася: за  шість  років  я буду на тій шостій, до якої піднімалися сотні наших ліцеїстів, які колись прийшли  навчатися сюди з інших шкіл   Херсонщини!

Марчук Анастасія, учениця  6-го класу Херсонського НВК  «ЗОШ ІІ ст. – ЛЖЕП» Херсонської міської ради

Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz