Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.09.2017, 23:07

Скринька добрих справ

У 2016-2017 навчальному році членами шкільного парламенту на чолі з президентом  Крючковою Анастасією було розроблено план волонтерської діяльності. Очолила загін волонтерів міністр волонтерського загону, учениця 6 класу Луняко Олександра. Завзята управителька загону обрала для себе кредо: "Добром не прославляються, ним живуть!"

"Скриньку" добрих справ поповнювали акціями:

• доброчинний ярмарок у вересні;
  • "Подаруй іграшку дитині" у жовтні до Всесвітнього дня інвалідів;
  •  "Посилка для воїна" - збір провізії воїнам АТО та збір смаколиків дітям зони АТО;
  •  "Пасхальний кошик для солдата" у квітні.

Привітання воїнам АТО

12 травня у ліцеї журналістики, економіки та правознавства пройшла акція "Листівка для воїна АТО". Учні 5-7 класів  під керівництвом Ірини Едуардівни Завгородньої зробили чимало малюнків для наших воїнів- захисників. Малюнки супроводжувалися щирими побажаннями міцного здоров’я, миру, добра та вдячністю за наше мирне небо.

Шефство над молодшими учнями

Члени ланки  "Юний ерудит" ліцейського  парламенту займаються шефською роботою.  з малюками 5 класу Під час перерв вони проводять з учнями 5 класу  цікаві ігри та інтелектуальні конкурси,  розважають їх та разом з тим спрямовують  на сумлінне навчання.