НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Спорт
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 02.12.2016, 21:02

Спорт

Коли відкривався наш ліцей, фізкультурі була відведена роль емоційного розвантаження учнів після маси уроків з економіки, інформатики, права, історії, що заполонили навчальну програму. На той час ще модними були фізкультпаузи, фізкультхвилинки, але вони не прижилися в ліцеї. З часом до фізкультури поставилися як до одного з різнозначних предметів. З перших днів перебування у ліцеї діти включилися в боротьбу за першість у класі, у ліцеї, також у складі збірної команди на міських та обласних змаганнях.

Щоб досягти певних успіхів та високих показників, учителі майже у всі уроки включали елементи змагання. У спартакіаді 1998-99 н. р. наша збірна виграла з 8 видів спорту. Окрім цього, уже впродовж п`яти років юнаки ліцею виграють престижну міську естафету вулицями Херсона, присвячену Дню Перемоги і Дню фізкультури і спорту. А разом з дівчатами тричі ставали призерами першості міста з легкоатлетичного кросу. І все ж таки найулюбленішим видом спорту ліцеїстів є волейбол. Недаремно наші вихованці входять у призову трійку першості шкіл міста з волейболу серед дівчат. Великий внесок у ці перемоги зробили наші нинішні випускники: І.Седих, О.Божко, М.Кузнецов, П.Семеренко, С.Твердохліб та інші. Традиційними в ліцеї стали також зустрічі учнівської та учительської команд з волейболу. Учительську команду очолює директор В.Ф.Петров. До її складу входять: М.І.Якубець, Л.І.Ковалевська, І.В.Атаманчук, Л.М.Іздебська.

Подібні зустрічі викликають такий інтерес серед учнів, що зал навіть не в змозі вмістити всіх уболівальників. Та й взагалі у нашому спортзалі ніколи не буває пусто, на майданчику теж не стихають дитячі голоси і після уроків. І як наслідок, чергова перемога: юнаки ліцею 5 травня вибороли перше місце в естафеті, присвяченій Дню Перемоги.

ліцей журналістики © 2016