Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:16

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту

Спорт

   Вітаємо наших спортсменів!

                В Одесі з 17 до 21 квітня проходив чемпіонат України з таіландського боксу муей тай. До міста прибули понад 300 спортсменів із 17 областей. Від Херсонської області участь взяли  понад 20 учасників. На перших етапах чемпіонату було визначено фіналістів та півфіналістів. У фіналі перемогу серед дівчат 14-15 років одержала херсонка, наша десятикласниця  Кісель Марія. Чемпіонку вдруге нагороджено титулом кандидата в майстри спорту та запрошено на Чемпіонат світу, який відбудеться улітку в Туреччині. Вітаємо Машу з перемогою, пишаємося нею та зичимо їй перемоги на світовому рівні!

 

 

           25 квітня 2019р. наші юні ліцеїсти, отримавши перемогу у районному етапі, взяли участь у міському етапі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Ліцей представляла команда у складі: Полієнко Діана, Ришкович Ілля, Волков Максим, Данилюк Валерія (6 клас), Марченко Вероніка, Ситнік Ярослав (7 клас), Єнченко Артур, Кузьміна Даша,  Зелінська Юлія, Петрусенко Денис, Черков Володимир, Котурга Єлизавета (8 клас). Наші лелеченята змагалися з найсильнішими представниками шкіл Херсону та вибороли ІІІ місце. Вітаємо  їх з перемогою та зичимо  подальших здобутків!

       Ліцеїсти продовжують радувати нас своїми перемогами. Так на Чемпіонаті Херсонської області з важкої атлетики, що проходив у Скадовську, серед молоді до 23 років у ваговій категорії 49 кг перемогу виборола Майстренко Софія, учениця  класу.

       У змаганнях з легкої атлетики на Кубок міста Херсона серед юнаків та дівчат 2006-2008 років і молодших у бігу на 200 метрів учень 5 класу Лебедєв Владислав виборов ІІІ місце.

         Вітаємо наших юних спортсменів і зичимо їм подальших успіхів у підкоренні Олімпу!

                                                                                   

   ПОЛОЖЕННЯ  про олімпійський урок

І. Загальні положення

1.1. Олімпійський урок проводиться щороку один раз на рік, напередодні Дня фізичної культури і спорту.

1.2. Олімпійський урок – це спортивно-виховний захід, який має різні види та форми, і проводиться в загальноосвітніх навчальних закладах, позашкільних навчальних закладах, інших навчальних закладах, на центральних майданах міст і селищ по всій території України.

1.3. Основна мета олімпійського уроку – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

1.4. При проведенні олімпійського уроку на допускається використання прапорів, гасел, знаків, символік тощо, які мають ознаки політичних партій, різних рухів та організацій громадян, які не мають спортивної спрямованості. Не допускається будь-яка політична агітація та пропаганда.

ІІ. Мета та задачі

2.1. Мета олімпійського уроку – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.

2.2. Основні навчальні задачі:

- сформувати свідомість учнів щодо корисності та необхідності занять фізичною культурою і спортом;

- збагатити знання учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів;

- сформувати уявлення учнів про олімпійський рух у світі та, зокрема, в Україні.

2.3. Основні пізнавальні задачі:

- розвити пізнавальний інтерес до фізичної культури, спорту та олімпійського руху;

- створити засобами фізичної культури та спорту творчу атмосферу, пробудити в учнях бажання розвиватися та удосконалювати свої здібності;

2.4. Основні виховні задачі:

- сформувати позитивне відношення та стійкий інтерес до фізичної культури, спорту, олімпійського руху та здорового способу життя.

- сприяти вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, які гідно представляють нашу державу на міжнародних змаганнях найвищих рівнів;

- сприяти поширенню ідей гуманізму.

ІІІ. Форми олімпійського уроку

Олімпійський урок може проводитись у теоретичній та практичній формах.

3.1. Теоретична форма олімпійського уроку включає в себе: вікторини, диспути, конференції, усні журнали, запитання-відповіді, зустрічі з видатними спортсменами, тренерами та діячами фізичної культури і спорту.

3.2. Практична форма олімпійського уроку включає в себе: міні-турніри, естафети, показові виступи вихованців спортивних шкіл та секцій, тренування, які проводять видатні спортсмени та тренери, а також олімпійські ритуали.

3.3. Відкритий урок з фізичної культури – проводиться за підтримки місцевих осередків НОК та структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту за участю Олімпійських чемпіонів, призерів олімпійських ігор, відомих спортсменів, тренерів, випускників навчального закладу, що мають спортивні досягнення, педагогічного колективу навчального закладу та інших запрошених. Реалізуючи навчальні, пізнавальні та виховні завдання вчитель самостійно обирає форми та методичні прийоми роботи на уроці: виконання учнями фізичних вправ з олімпійських видів спорту, проведення змагань, естафет, конкурсів на краще знання олімпізму (основна форма уроку).

Проведення відкритого олімпійського уроку може супроводжуватись концертами, виступами художньої самодіяльності, спортивними змаганнями, іншими заходами, направленими на популяризацію здорового способу життя та поширення ідей олімпізму.

Фізкультура і спорт у нашому ліцеї

        У нашому ліцеї фізкультурі  відведена роль емоційного розвантаження учнів після маси уроків з економіки, інформатики, права, історії, що заполонили навчальну програму. 
       Щоб досягти певних успіхів та високих показників, учителі майже у всі уроки включають елементи змагання. Впродовж п`яти років юнаки ліцею виграють престижну міську естафету вулицями Херсона, присвячену Дню Перемоги і Дню фізкультури і спорту. А разом з дівчатами тричі ставали призерами першості міста з легкоатлетичного кросу. І все ж таки найулюбленішим видом спорту ліцеїстів є волейбол. Недаремно наші вихованці входять у призову трійку першості шкіл міста з волейболу серед дівчат. Традиційними в ліцеї стали також зустрічі учнівської та учительської команд з волейболу. 
 
   Подібні зустрічі викликають такий інтерес серед учнів, що зал навіть не в змозі вмістити всіх уболівальників. Та й взагалі у нашому спортзалі ніколи не буває пусто, на майданчику теж не стихають дитячі голоси і після уроків. 
 
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2019
Конструктор сайтів - uCoz