Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 27.07.2017, 19:43

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту

Спорт

  У нашому ліцеї фізкультурі  відведена роль емоційного розвантаження учнів після маси уроків з економіки, інформатики, права, історії, що заполонили навчальну програму. 
  
Щоб досягти певних успіхів та високих показників, учителі майже у всі уроки включають елементи змагання. Впродовж п`яти років юнаки ліцею виграють престижну міську естафету вулицями Херсона, присвячену Дню Перемоги і Дню фізкультури і спорту. А разом з дівчатами тричі ставали призерами першості міста з легкоатлетичного кросу. І все ж таки найулюбленішим видом спорту ліцеїстів є волейбол. Недаремно наші вихованці входять у призову трійку першості шкіл міста з волейболу серед дівчат. Традиційними в ліцеї стали також зустрічі учнівської та учительської команд з волейболу. 
 
   Подібні зустрічі викликають такий інтерес серед учнів, що зал навіть не в змозі вмістити всіх уболівальників. Та й взагалі у нашому спортзалі ніколи не буває пусто, на майданчику теж не стихають дитячі голоси і після уроків. 
 
 
 
 
 
У рамках місячника "Спорт для всіх" 11.04.2017 в ЗОШ №46 відбувся міський етап  спортивних змагань "Олімпійське лелеченя", де наші ліцеїсти посіли 6 місце.
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2017
Конструктор сайтів - uCoz