НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Умови прийому
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 08.12.2016, 09:01

Умови прийому

До НВК зараховуються учні, які закінчили 4 клас загальноосвітньої школи без конкурсного відбору. До  ліцейських класів зараховуються учні, які закінчили 9 класів загальноосвітньої школи або гімназії, пройшли конкурсний відбір.
   Умови конкурса розробляються дирекцією ліцею. За наяністю вільних місць може проводитись додатковий набір. Зарахування учнів загальноосвітних шкіл до випускного курсу ліцею не допускається.
   Зарахування до ліцею здійснюється, як правило, на початку  навчального року і оформлюється наказом директора ліцею.
   Мікрорайон для ліцею не встановлюється. Учні зараховуються незалежно від місця їх проживання. Кількість учнів та класів у ліцеї один раз на початок навчального року і затверджується наказом директора ліцею.
    Тижневий режим роботи ліцею регламентується розкладом занять.
   Іноземці приймаються до ліцею відповідно до Закону України від 4 лютого 1994 року "Про правовий статус іноземців."

ліцей журналістики © 2016