НВК "Школа - ліцей журналістики ... - Заходи, присвячені святкуванню 200 – річчя з дня народження Т.Г.Шевченка
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 03.12.2016, 16:42

Заходи, присвячені святкуванню 200 – річчя з дня народження Т.Г.Шевченка

1 жовтня 2014 року  на загальноліцейській лінійці Галина Миколаївна Петренко повідомила  про відкриття  9 жовтня V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та закликала ліцеїстів взяти в ньому активну участь. А учень 11 класу Богдан Чорнобривий проникливо продекламував  вірш Т.Г.Шевченка «Молитва», який нині звучить особливо актуально.

Заходи, присвячені  святкуванню  200 – річчя  з  дня  народження  Т.Г.Шевченка

1.    Створити  та  розмістити  у  холі  НВК постійно діючий стенд, присвячений  200 – річчю  з  дня  народження  Т.Г.Шевченка.

2.    Провести  кіновідеолекторій  з  переглядом  фільмів  про  життя  і  творчість  Т.Г.Шевченка.

3.    У  навчальних  кабінетах  забезпечити  функціонування  тематичних  експозицій, присвячених життю  і  творчості  Т.Г.Шевченка.

4.    Висвітлювати   заходи у  інформаційних  звітах  про  підготовку  і проведення  урочистостей  на  сайті  НВК  і  випусках «Вітамін –ЛЖБП»

5.    Взяти  участь  у  ювілейному  відеопроекті  «Шевченкіана  нашої  родини» з  3  по 15  березня  2014 року

Перемога у Всеукраїнському конкурсі «І щоб його духом запліднити українську ниву»

2014 року все прогресивне людство широко та урочисто відзначає 200 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Немеркнуча слава Кобзаря, його натхненне слово і сьогодні живить кожного з нас.
   До відзначення ювілею Великого Кобзаря долучилися і педагогічний та учнівський колективи Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради. В рамках відзначення славної дати в ліцеї пройшли цикли виховних заходів: літературні читання, конкурси, вікторини, тематичні вечори, усні журнали тощо.
    Слово Великого поета України надихає на спільну творчу діяльність учителя і учнів. Учителі української мови та літератури писали методичні розробки уроків, присвячені ювілею Великого Кобзаря. Інна Анатоліївна Юдіна своє розуміння і відчуття поезії Тараса Шевченка, власні думки та переживання виклала у своєму есе «Шевченкова «Лілея» і вчительське чуття літератури».
   Роботу Інни Юдіної було надруковано у науково-методичному часописі «Українська література в загальноосвітній школі». За результатами Всеукраїнського конкурсу «І щоб його духом запліднити українську ниву», присвяченого 200-літтю від дня народження Т. Г. Шевченка, есе отримало Диплом ІІІ ступеня. Ми щиро радіємо цій перемозі, вітаємо талановитого вчителя та зичимо їй подальших успіхів на щедрій освітянській ниві!

ліцей журналістики © 2016