НВК "Школа - ліцей журналістики ... - ЗНО
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 23.03.2017, 09:16

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту

ЗНО

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua) відкрито доступ до персональних сторінок абітурієнтів ЗНО-2017. 
 
                  

 

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень - це добровільне тестування  осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО.  Запровадження ЗНО відбулося з метою забезпечення конституційних прав громадян  на рівний доступ до якісної освіти, утвердження справедливості в державі, сприяння  інтеграції України в Європейський освітній простір.  

Повідомляємо, що визначення тривалого часу для проведення зовнішнього незалежного оцінювання пояснюється прогнозованими тривалими канікулами в осінньо-зимовий період у багатьох регіонах України і можливими змінами в графіках навчального процесу. Після прийняття регіональними органами управління остаточних рішень щодо термінів завершення 2016/2017 навчального року, Українським центром оцінювання якості освіти буде розроблено та оприлюднено Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році.  Його буде укладено з урахуванням необхідності проходження державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, інших предметів та участі в додатковій сесії тестування (у разі потреби).  

Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти,

 

Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2017
Конструктор сайтів - uCoz