Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.09.2017, 23:08

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » Архів матеріалів

$IMAGE1$

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 216 | Додав: Ирина | Дата: 05.09.2014

Шановні учителі, учні, батьки!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року!

День знань - всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх учителів, їх неоціненну роботу душі, розуму і серця.

 

Усім, хто прийшов до нашого ліцею здобувати знання, бажаємо досягти своєї заповітної мети, знайти взаєморозуміння з учителями, зустріти добрих і надійних друзів.

Щирі вітання і найкращі побажання батькам ліцеїстів. Нехай наша спільна праця з виховання молоді дасть ліцеїстам впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.

У цей сві ... Читати далі »

Переглядів: 241 | Додав: Ирина | Дата: 03.09.2014

Перемоги юних математиків

                      Херсонське управління освіти Херсонської міської ради нагородило  учнів   5 класу за перемогу у ІІ етапі Турніру юних математиків:                                                                                                     Хміля Богдана  дипломом ІІ ступеня;                                                                           ... Читати далі »

Переглядів: 292 | Додав: Ирина | Дата: 19.05.2014

Заслужені нагороди

                Травень 2014 року приніс нашому ліцею багато приємних новин. Грамотами, подяками та дипломами відзначено наших ліцеїстів за активну участь у житті ліцею, міста та за спортивні досягнення.

                Грамотою Херсонського управління освіти Херсонської міської ради нагороджено:

Редколегію газети «Vitamin-чик», яка посіла І місце у конкурсі «Краща шкільна газета» в номінації «Краща шкільна стіннівка»;

 Куліш Катерину, ученицю 11 класу, за організацію екологічної конференції «Збережемо життя навколо нас».

Дипломи   Херсонського управління освіти Херсонської міської ради отримали :

Учнівський колектив 5-11 класів (керівни ... Читати далі »

Переглядів: 298 | Додав: Ирина | Дата: 19.05.2014

Підсумки Дня цивільного захисту

             Цивільний захист  — це важлива складова загальнодержавних оборонних заходів будь-якої держави, що проводяться в мирний та воєнний часи. Вони спрямовані на вирішення трьох основних завдань: захист населення від факторів ураження, які викликають стихійні лиха, техногенні аварії (катастрофи), а також дії сучасних засобів ураження в ході воєнних конфліктів; забезпечення стійкої роботи (живучість) економіки в надзвичайних ситуаціях; проведення рятувальних і невідкладних аварійних робіт із метою ліквідації викликаних ними наслідків.  

              Програми навчальних занять із «Основ здоровя» та  «Захисту Вітчизни» включають підготовку учнів загальноосвітніх шкіл із цивільного захисту. Підсумком ... Читати далі »

Переглядів: 256 | Додав: Ирина | Дата: 16.05.2014

Важливі уроки

15 травня: вчимося захищати себе і рідну країну

            Ми, українці, за висновками не тільки вітчизняних політологів та соціологів, але й їхніх колег із десятків країн світу, вважаємося однією з найбільш миролюбних співдружностей націй та народів на землі. Однак нинішня історична доба не така вже й безхмарна на нашій землі. Тож кожен із нас має не тільки теоретично цінувати мир, добрим словом та вчинками відстоювати злагоду між державами усіх континентів, але й уміти захистити себе, допомогти іншому за різних ситуацій техногенних катастроф чи агресивних проявів проти нашої країни. Відтак, як і колись у часи учнівських років наших батьків, нинішні шкільні програми повертаються до уроків цивільного захисту.

Красивої травневої пори -15 травня - у нашому ліцеї пройшов день цивільного захи ... Читати далі »

Переглядів: 331 | Додав: Ирина | Дата: 16.05.2014

Відзначаємо День Перемоги

        

      Немає родини  в Україні, якої б не торкнулося дихання війни. Тому Велика Вітчизняна війна ще довго буде сприйматися не просто як частина історичної хронології або рядок енциклопедії, але я і як війна, у якій виявився небачений героїзм нашого народу.

       Напередодні величного свята  - Дня Перемоги – у ліцеї пройшли класні години, присвячені подвигу народу-переможця у Великій Вітчизняній війні. А учитель історії Прядко Лариса Степанівна провела традиційний конкурс рефератів, присвячений землякам – херсонцям, героям Великої Вітчизняної війни. Переможцем стала учениця 10 класу Черкас Анастасія.

        Наймолодші ліцеїсти, учні 5 класу, присвятили класну годину дітям-героям Великої Вітчизняної війни. Класний керівник Берсеньова Дар&rsqu ... Читати далі »

Переглядів: 353 | Додав: Ирина | Дата: 07.05.2014

28 квітня 2014 року учнів нашого ліцею – майбутніх журналістів - запросили до міської ради. Нам випала  честь  зустрітися на робочому місці з виконуючим обов’язки мера нашого міста  Херсона  Миколаєнком Володимиром Васильовичем та взяти у нього  інтерв’ю. Окрім наших учнів на зустріч також прибули студенти факультету журналістики Херсонського державного університету. Метою зустрічі було надати можливість ліцеїстам та студентам  поставити питання, які турбують молодь (та й усіх мешканців Херсона).

Певна напруженість, що відчувалася на початку зустрічі, була вміло знята Володимиром  Васильовичем. На питання ліцеїстів «Чи доводиться Вам брехати людям?»  ми - учні ліцею - отримали залізне ”Ні!“. ... Читати далі »

Переглядів: 307 | Додав: licey | Дата: 01.05.2014

ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні, 30.04.2014р. о 19.00год.  та о 21.30год.  в «Таврійських новинах» на ТРК «Скіфія» буде показано відеосюжет про зустріч в.о. міського голови Володимира Васильовича Миколаєнка з  ліцеїстами – майбутніми журналістами та керівництвом ліцею.

Переглядів: 282 | Додав: licey | Дата: 30.04.2014

Урок- конференція до Дня Перемоги

Все далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших. І саме напередодні цього величного свята 23 квітня  у нашому ліцеї було проведено урок-конференцію на тему «Наш край у роки Великої Вітчизняної війни». Підготували та провели цей захід учні 11 класу під керівництвом учителя історії Прядко Лариси Степанівни. Для участі у конференції було запрошено  учнів 10 класу.

        Про початок війни, оборону Херсона та роки окупації розповіли Маша Гонта та Аня Серебрякова. Ксенія Копайгора розповіла про партизанський рух на Херсонщині, героїв херсонського підпілля.  Вона також підготувала відеоролик про вулиці Херсона, що носять імена героїв партизанського руху.

        Особливо хвилюючим був висту ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6
Переглядів: 363 | Додав: Ирина | Дата: 25.04.2014

« 1 2 ... 23 24 25 26 »
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2017
Конструктор сайтів - uCoz