Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 23.07.2017, 17:39

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » Архів матеріалів

10 квітня 2014 року до Херсонського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради з робочим візитом завітали в.о. міського голови Володимир Васильович Миколаєнко, начальник Херсонського міського управління освіти Юрій Миколайович Ніконов, заступник в.о. міського голови Сергій Миколайович Черевко та інші посадовці. Гості ознайомилися зі станом матеріально-технічної бази, поспілкувалися з керівництвом ліцею, з учнівським колективом. Особливо в захваті від зустрічі були члени Прес-клубу ліцею, які  отримали можливість особисто поспілкуватися з поважними гостями, взяти у них інтерв’ю, сфотографуватися напам’ять.

І саме сьогодні колектив ліцею вкотре  взяв участь у Всеукраїнській акції «За чисте подвір’я».  Напередодні було проведено генеральне прибирання всіх класних кімнат та інших приміщень ліцею, а сьогодні учні, вчителі та працівники ліцею  завзято пр ... Читати далі »

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 295 | Додав: licey | Дата: 18.04.2014

Ми -  твоє майбутнє, Україно...

Розіллється знов медами...

Я народилася й живу в мальовничому куточку планети – Україні. Це моя рідна земля, моя Вітчизна, від якої залежить моя доля, моїх рідних людей і друзів. Ось чому я занепокоюся її майбутнім і вже сьогодні замислююся, якою хотіла б бачити Батьківщину, і що я можу зробити для неї. Я багато читаю газет, дивлюся телевізійні програми, слухаю виступи видатних економістів і політиків. Вважаю, що необхідно піднімати наш рівень життя, економіку, оскільки багато людей, а особливо наші пенсіонери, живуть на межі бідності, не маючи елементарних умов існування. І це так прикро, бо всі ми заслуговуємо на краще.
Оскільки я українка, то моя рідна мова -українська. Часто, слухаючи по радіо чи дивлячись по телебаченню трансляцію засідання або якесь інтерв’ю, обурююся мовними помилками, якими рясніють тексти доповідей, промов і виступів. Мене в гнів кидає, коли ч ... Читати далі »

Категорія: Газета Вітамін | Переглядів: 321 | Додав: licey | Дата: 07.04.2014

              26 березня 2014р. відбулося чергове засідання педагогічної ради ліцею. Тема: «Особистісно  зорієнтоване виховання – запорука успішної соціалізації особистості»
Мета: Вироблення нових підходів до виховання і навчання в умовах гуманізації і соціалізації. Способи  впливу вчителів і учнів на процес соціалізації.
              До засідання ретельно готувалися і адміністрація ліцею, і класні керівники, і вчителі- предметники оскільки тема актуальна та надзвичайно важлива. Формою проведення було обрано  круглий стіл з елементами ділової гри.
              Весь педагогічний колектив ліцею було залучено до участі в обговоренні питань та виробленні проекту рішення. Усіх учасників поділено на 3 групи і кожна обирала лідера, який організовував  роботу згідно з установкою.
            &nb ... Читати далі »

Переглядів: 415 | Додав: licey | Дата: 01.04.2014

« 1 2 ... 23 24 25
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2017
Конструктор сайтів - uCoz