Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 20.09.2017, 23:12

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2014 » Квітень » 1 » Березнева Педрада
08:21
Березнева Педрада

              26 березня 2014р. відбулося чергове засідання педагогічної ради ліцею. Тема: «Особистісно  зорієнтоване виховання – запорука успішної соціалізації особистості»
Мета: Вироблення нових підходів до виховання і навчання в умовах гуманізації і соціалізації. Способи  впливу вчителів і учнів на процес соціалізації.
              До засідання ретельно готувалися і адміністрація ліцею, і класні керівники, і вчителі- предметники оскільки тема актуальна та надзвичайно важлива. Формою проведення було обрано  круглий стіл з елементами ділової гри.
              Весь педагогічний колектив ліцею було залучено до участі в обговоренні питань та виробленні проекту рішення. Усіх учасників поділено на 3 групи і кожна обирала лідера, який організовував  роботу згідно з установкою.
              Заступник директора з виховної роботи Думанська Аліса Василівна виступила з доповіддю «Особистісно  зорієнтоване виховання – запорука успішної соціалізації особистості». Класні керівники виступили  з самоаналізом роботи і варто зазначити, що це були цікаві та змістовні виступи, сповнені емоціями та небайдужістю до долі вихованців.
Виступ психолога НВК з теми «Оцінка освітнього середовища, яке впливає на процеси соціалізації в школі»  базувався на результатах  анкетування, яке проведено  в ліцеї. А практичний блок, що містив в собі роботу в групах не залишив байдужим жодного учасника педагогічної ради. За результатами було прийнято постанову  педагогічної ради.
                Педагогічний колектив ліцею переконаний, що потенційні можливості соціального середовища школи в успішній  соціалізації особистості значні і кожен член педколективу повинен проявити максимум творчості, небайдужості та креативного підходу до вирішення складних педагогічних задач. 

 

Переглядів: 421 | Додав: licey | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2017
Конструктор сайтів - uCoz