Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 05:06

Головна » 2017 » Грудень » 21 » Благодійність
Благодійність

Спіши творити добро!

Для колективу ліцею журналістики, економіки та правознавства благодійність – це не акція, це – сформована роками потреба робити добро іншим, допомагати незахищеним.  Це виявляється багато в чому, наприклад, у чуйності, повазі, любові до інших, умінні співпереживати, відчувати чужий біль, ділитися радістю.

Всі ярмарки, що їх організує ліцейський парламент та підтримує батьківський комітет, спрямовані на збір коштів для тих, хто найбільше потребує допомоги.

Ось і зараз, напередодні Різдвяних та новорічних свят, до ліцею надійшла звістка про мешканку селища Антонівка Крюковську Людмилу Федорівну, яка взяла на виховання шістьох діточок. Дітям вкрай необхідні були одяг, взуття, шкільне приладдя… Колектив ліцею вмить відізвався на заклик до збору речей і представники ліцейського парламенту разом з педагогом-організатором відправилися  в Антонівку. Велика родина Людмили Федорівни радо прийняла гостей, подякувала за подарунки та запросила до столу.

Це було не просте чаювання: саме там ліцеїсти сповна відчули себе щасливими від того, що принесли радість іншим. А ще колектив ліцею запросив Людмилу Федорівну з діточками до навчального закладу на  новорічне святкування.

Переглядів: 98 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0