Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.12.2018, 16:50

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2018 » Травень » 7 » Декада екології
20:12
Декада екології

                             Підсумки  Декади екології - 2018

     Відповідно до річного плану роботи школи з 16 по 28 квітня  2018 року у ліцеї  було  проведено Декаду екології.

     Проведені уроки та  позакласні заходи мали  сприяти, насамперед, поглибленню і розширенню знань, розвитку творчості та ініціативи школярів. Для цього застосовувалися різноманітні навчально-виховні форми, методи та прийоми. Саме це зробило Декаду не лише пізнавальною, а й дало можливість викликати в учнів почуття відповідальності за майбутнє свого міста, країни, усієї планети.

     У 5 класі учителем біології Довгалюк О. М. проведено  виховний захід "Знавці природознавства". Під час гри діти продемонстрували свої знання з географії, фізики, хімії, біології та астрономії. Змагання були яскравими від   емоцій та наполегливої боротьби команд. Переможцями стала команда "Юні екологи" : Пекло Марія, Українець Олег, Буркатський Максим, Горишній Олександр, Ткаченко Галина. В особистому змаганні стали кращими Ришкович Ілля, Папіш Анастасія.

     Учитель фізики Трофімова А. В. провела у 10 класі відкритий урок-конференцію  «Екологічні проблеми акустики».

     У 8 класі учителем хімії Домарацькою С.І. було проведено відкрите заняття на тему «Вода – це життя». Головною метою уроку було   нагадування учням  про надзвичайну важливість води для життя на нашій планеті. І ось саме проблему водозбереження  намагалися розв’язати школярі.

     Учитель географії Гнесюк І. С. разом з групою десятикласників провела у  6 класі відкритий інтегрований захід «Пластик: благо чи загроза для Планети». Метою уроку було сприяти  формуванню  в учнів   власної життєвої позиції у галузі охорони навколишнього середовища; виховувати почуття відповідальності за власне здоров’я та здоров’я Планети.

    А ще були цікаві та пізнавальні екскурсії, тренінг  з теми «Енергозбереження та екологія». Проведено конкурс екологічних стіннівок, плакатів, малюнків…

   Протягом усієї декади проводилися роботи на пришкільній території по озелененню та впорядкуванню.

    На загальношкільній лінійці було підбито підсумки Декади екології та вручено грамоти найактивнішим учасникам.

 

Переглядів: 72 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz