Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.04.2018, 13:49

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2016 » Травень » 12 » День Цивільного захисту
15:31
День Цивільного захисту

                                                        

День цивільного захисту у Херсонському

навчально-виховному комплексі

"Загальноосвітня школа ІІ ступеня -

ліцей журналістики, економіки та правознавства"

Херсонської міської ради

  12 травня 2016 року згідно з планом роботи у ліцеї було проведено День  цивільного захисту з елементами комплексного об′єктового тренування за темою «Повітряна тривога. Укриття при раптовому нападі».

  Мета проведення Дня ЦЗ: надати та закріпити практичні навички керівного  складу,  формувань ЦЗ по організації заходів в екстремальних умовах у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів; створення умов для надійного захисту учнів; перевірити дієвість планів ЦЗ НВК, уточнити функціональні обов'язки посадових осіб ЦЗ; відпрацювати організоване переміщення до підвального приміщення  учнів НВК, їх рух по заданому маршруту, надання  невідкладної медичної допомоги при можливих пораненнях, використання індивідуальних засобів захисту органів дихання.

   Навчання почалися о 7.40 з подачі команди начальника ЦЗ НВК на проведення оповіщення керівного складу та вчителів, які після отримання сигналу своєчасно, до 7.45 прибули до закладу, що фіксувалося черговим та заступником начальника ЦЗ з евакуації.

   0 8год.05 хв. проведена загальна  лінійка, присвячена Дню цивільного захисту. На лінійці були  присутні гості: головний спеціаліст  Сектору інноваційних технологій при управлінні освіти Журженко Наталія Сергіївна та провідний інспектор Корабельного району РВМ  м.Херсона України в Херсонській області  старший лейтенант служб цивільного захисту Костогриз Максим Валерійович.

      У кожному класі  проведені виховні години з  демонстрацією відеофільмів про правила поведінки населення у надзвичайних ситуаціях. Лейтенант служб цивільного захисту Костогриз М. В. зустрівся з учнями 5, 6 та 10 класі, провів бесіди та відповів на численні питання учнів і вчителів.

  Насичену змістовну і водночас надзвичайно цікаву класну годину провела класний керівник 9 класу Деревянко Н. Г. Тут були і демонстрація відеосюжетів, і вікторини, і міні-конкурси  за відповідною тематикою.

     Протягом дня  відпрацьовувалися дії особового складу  у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів; створення умов для надійного захисту учнів; відбувалася тренувальна евакуація та тренувальне укриття за сигналом «Повітряна тривога! Укриття при раптовому нападі» та «Пожежа».

    Весь колектив НВК об 11.00 годині провів евакуацію – всі спустилися на перший поверх та розташувалися у сховищі.

   Об 11.50 годин відбулася друга тренувальна евакуація за сигналом «Пожежа». Всі працівники  НВК та учні евакуювалися на шкільний майданчик. Тут також  відбулося розгортання аварійно-технічної групи, медико-санітарної групи, які були  укомплектовані працівниками НВК та помічниками з числа учнів 9-10-х класів.

    О 12.00 годині прозвучав  сигнал «Відбій пожежної тривоги».

     Далі навчальний процес йшов за розкладом. Протягом дня уроки в усіх класах з різних предметів (української та англійської мови, літератури, математики, фізики, історії, хімії, фізичної культури) були пов’язані з тематикою «Загроза вчинення терористичних або диверсійних актів, надзвичайних ситуацій та способів поведінки під час НС».

     Цікавими і змістовними були уроки з різних предметів, присвячені Дня ЦЗ та питанням захисту населення у надзвичайних ситуаціях. Серед них слід відзначити уроки: «Цивільний захист очима математики» (математика вчитель Чорна В.О.), "Радіоактивність. Закон радіоактивного розпаду» (фізика, вчитель Стадник В.Є.), «Відмінювання прикметників твердої і м’якої групи» (вчитель української мови Петренко Г.М.), «Роль хімії у житті суспільства» (вчитель хімії Домарацька С.І.), «Ecological problems» (вчитель англійської  мови Шуміхіна О.В.),  «Біг на короткі дистанції у індивідуальних засобах захисту» ( вчитель фізкультури Петрик М.Г.).

        У  ході навчань усі  дії учнів, вчителів та керівників формувань ЦЗ проводилися вчасно і організовано. Звіти про виконання пунктів плану  надходили в пункт управління та команди з пункту управління до виконавців надходили в короткі терміни.

     За підсумками Дня ЦЗ були визначені кращі класи: І місце –5 клас, ІІ місце – 6 клас, ІІІ  місце – 9 клас.

 

 

Переглядів: 282 | Додав: KOP | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz