Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 23.07.2017, 17:30

Головна » 2017 » Травень » 11 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

День цивільного захисту

11 травня 2017 року згідно з планом роботи у ліцеї було проведено День  цивільного захисту з елементами комплексного об′єктового тренування за темами «Повітряна тривога. Укриття при раптовому нападі» та «Пожежа».

Мета проведення Дня ЦЗ: надати та закріпити практичні навички керівного  складу,  формувань ЦЗ по організації заходів в екстремальних умовах у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів; створення умов для надійного захисту учнів; перевірити дієвість планів ЦЗ НВК, уточнити функціональні обов'язки посадових осіб ЦЗ; відпрацювати організоване переміщення до підвального приміщення  учнів НВК, їх рух по заданому маршруту, надання  невідкладної медичної допомоги при можливих пораненнях, використання індивідуальних засобів захисту органів дихання.

Навчання почалися о 7.40 з подачі команди начальника ЦЗ НВК на проведення оповіщення керівного складу та вчителів, які після отримання сигналу своєчасно, до 7.45 прибули до закладу, що фіксувалося черговим та заступником начальника ЦЗ з евакуації.

0 8год.05 хв. проведена загальна  лінійка, присвячена Дню цивільного захисту. На лінійці були  присутні гості: Головний спеціаліст Сектору з питань цивільного захисту,
мобілізаційної та оборонної роботи  Корабельної районної у місті Херсоні ради
Безпятов Сергій Юрійович та Головний фахівець Корабельного районного відділу м. Херсон обласної служби ДСНС капітан служби цивільного захисту  Костогриз Максим Валерійович.

У кожному класі  проведено виховні години з  демонстрацією відеофільмів про правила поведінки населення у надзвичайних ситуаціях.     Протягом дня  відпрацьовувалися дії особового складу  у разі сигналів «Повітряна тривога! Укриття при раптовому нападі» та «Пожежа»:  створення умов для надійного захисту учнів та відпрацьовувалися  тренувальна евакуація та тренувальне укриття.

Весь колектив НВК провів евакуацію – всі спустилися на перший поверх та розташувалися у сховищі. Після сигналу «Відбій повітряної тривоги» навчальний процес було продовжено.

Пізніше  відбулася друга тренувальна евакуація за сигналом «Пожежа». Всі працівники  НВК та учні евакуювалися на шкільний майданчик. Тут також  відбулося розгортання аварійно-технічної групи, медико-санітарної групи, які були  укомплектовані працівниками НВК та помічниками з числа учнів 10 класу.

Після сигналу «Відбій пожежної тривоги»  навчальний процес продовжився за розкладом. Протягом дня уроки в усіх класах з різних предметів (української та англійської мови, літератури, математики, фізики, історії, хімії, фізичної культури) були пов’язані з тематикою Дня цивільного захисту.

Для учнів 5 та 6 класів було організовано цікаву та корисну екскурсію до пожежної частини Корабельного райвідділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Херсонській області.

У  ході навчань усі  дії учнів, вчителів та керівників формувань ЦЗ проводилися вчасно і організовано. Звіти про виконання пунктів плану  надходили в пункт управління та команди з пункту управління до виконавців надходили в короткі терміни.

За підсумками Дня цивільного захисту  були визначені кращі класи: І місце –10 та 11 класи, ІІ місце – 7 та 9  класи, ІІІ  місце – 5, 6 та 8 класи.

Переглядів: 62 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1