Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.04.2018, 13:48

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2016 » Лютий » 3 » День пам"яті героїв Крут
13:22
День пам"яті героїв Крут

День пам’яті героїв Крут

       29 січня українська громадськість відзначила День пам’яті героїв Крут. 98 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Офіційно День пам’яті героїв Крут почали відзначати 29 січня 2007 року після того, як Президент України підписав Указ «Про вшанування пам’яті героїв Крут».

       У нашому ліцеї було проведено низку заходів до відзначення річниці битви під Крутами.

       У п’ятому класі було проведено бесіду на тему: «Герої Крут».

    Еврістична бесіда на тему «Битва під Крутами як приклад героїзму у боротьбі за свободу України» була проведена із шестикласниками.

       Семикласники обговорювали тему «Історія і сучасність. Битва під Крутами».

     Восьмикласники взяли активну участь у проведенні Круглого столу на тему  «Подвиг героїв Крут і подвиг бійців АТО. Історичні реалії».

    Учні дев’ятого класу провели  Круглий стіл на тему «Історичні подвиги героїв Крут та бійців АТО, як приклади любові до України та боротьби за її свободу».

      Учні 10 класу підготували та провели семінарське заняття на тему «Героїв подвиги безсмертні. Герої Крут – борці за незалежність України».

     В учительському колективі проведено обговорення статей, присвячених битві під Крутами, прийняттю Четвертого Універсалу УЦР  та підписанню Брестського договору з країнами Троїстого союзу.

      Ці заходи не залишили байдужими жодного учасника. Подвиг героїв Крут  навічно ввійшов до літопису боротьби за незалежність Вітчизни як одне із свідчень незламності духу українського народу, його вічного прагнення до волі і справедливості. 

    Цей День назавжди залишиться світлим у нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї Вітчизни.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 216 | Додав: KOP | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz