Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.10.2017, 11:03

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2014 » Травень » 7 » ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
12:22
ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Відзначаємо День Перемоги

        

      Немає родини  в Україні, якої б не торкнулося дихання війни. Тому Велика Вітчизняна війна ще довго буде сприйматися не просто як частина історичної хронології або рядок енциклопедії, але я і як війна, у якій виявився небачений героїзм нашого народу.

       Напередодні величного свята  - Дня Перемоги – у ліцеї пройшли класні години, присвячені подвигу народу-переможця у Великій Вітчизняній війні. А учитель історії Прядко Лариса Степанівна провела традиційний конкурс рефератів, присвячений землякам – херсонцям, героям Великої Вітчизняної війни. Переможцем стала учениця 10 класу Черкас Анастасія.

        Наймолодші ліцеїсти, учні 5 класу, присвятили класну годину дітям-героям Великої Вітчизняної війни. Класний керівник Берсеньова Дар’я Михайлівна та її вихованці навели цікаві факти, розповіли про подвиги своїх прадідів, поділилися своїми враженнями та відчуттями і в той же час дізналися багато нового. На захід був запрошений студент ІУ курсу історичного факультету ХДУ Мальований Володимир Сергійович, який разом з дітьми підготував цікаву презентацію та приніс   елементи військової форми часів Великої Вітчизняної війни.

        Виховний захід  у 6 класі вирізнявся своєю надзвичайною душевністю. Сльози на очах були  і у класного керівника Сердюк Олени Олександрівни, і у дітей, які переглянули відеофільм про подвиг нашого народу у цій кривавій війні та слухали і співали  пісні воєнних років.

        Учні 7 класу разом з класним керівником Мякішевою Нікою Геннадіївною провели «Вікторину Перемоги» та виконали тести на  знання історичних подій і дат.

        Восьмикласники свої розповіді про «Хлопців з Карантинного», героїв Херсонського підпілля та про жертви концтаборів підкріплювали власноруч зробленими плакатами та малюнками. А ще вітали учителя ліцею, ветерана праці, Ковалевську Любов Іванівну, яка має статус Дитини війни. Класний керівник Довгалюк Ольга Михайлівна розповіла про подвиг херсонського героя підпілля Іллю Кулика, ім’я якого носила школа, де вона навчалася і проводила екскурсії по музею. 

       Одинадцятикласники разом з класним керівником Петренко Галиною Миколаївною поділилися своїми враженнями від прочитаного оповідання Олександра Довженка «Мати», присвяченого  безмежній материнській любові та величному  подвигу синів.

       Варто відзначити що, незважаючи на досить юний вік, учням притаманне почуття патріотизму та гордості за свою Вітчизну. І нехай пам’ять про подвиг нашого народу  ніколи нас не зрадить – це той голос історії, якій ми повинні слухати щодня, як голос правди про Велику Вітчизняну війну.

        На честь Великої Перемоги  будуються тріумфальні арки, гримлять салюти, звучать фанфари, але ця перемога повинна дати нам і урок: ненависть не може довго залишатися в людині. І в третьому тисячолітті необхідно замислитися, що історія розвивається по спіралі, відгомін багатьох наших сьогоднішніх проблем – у воєнних сорокових. Тому для нас залишається важливим правдиве висвітлення усіх питань Великої Вітчизняної війни.

       69-ту переможну  весну відзначаємо ми  нині, на скронях ветеранів – срібний іній сивини.

      Переповненими любов’ю, ніжністю і вдячністю серцями вітаємо всіх з днем

святковим і  щемно хвилюючим. Змахніть непрохану сльозу при згадці про минуле.

      Вклоніться, люди, ветеранами війни, що подвигом прославили Матір-Вітчизну!

  Зупинись, прислухайся на мить – кричать з вогню і мати, і дитина…

  Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!

 

 

Переглядів: 356 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2017
Конструктор сайтів - uCoz