Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.11.2017, 14:57

Головна » 2017 » Жовтень » 14 » День Українського козацтва
День Українського козацтва

Напередодні свята — Дня Українського козацтва —, що відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці  і є водночас Днем захисника України, у ліцеї пройшла низка заходів: класні години, зустрічі, літературні читання, виставка стіннівок. А найяскравішими були урочистості, де згадували героїчні сторінки історії українського козацтва, звучали пісні, виконувалися народні танці… На свято було запрошено народний вокальний ансамбль «Журавка» — постійний учасник міжнародних і всеукраїнських фестивалів та конкурсів, з яким колектив ліцею давно підтримує дружні творчі стосунки.

Після закінчення урочистостей було проведено святковий благодійний ярмарок, у якому взяли активну участь всі класи ліцею та батьки учнів. Зібрані кошти вирішено направити на лікування онкохворих дітей.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 53 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0