Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.11.2017, 14:56

Головна » 2017 » Листопад » 9 » День української писемності та мови
День української писемності та мови

Мова - коштовний скарб народу

Мова – це наша національна ознака,                                                                                                                     в мові – наша культура, сутність нашої свідомості.                                                                                                    Іван Огієнко

У четвер 9 листопада в ліцеї журналістики, економіки та правознавства було особливо святково та урочисто: відзначали День української писемності та мови.

У кожному класі проведено години спілкування «Мова і писемність у цікавих фактах», «Українська державна мова – символ єднання та престижу українського народу».

Протягом дня проводилися  вікторини, мовні конкурси, брейн-ринги  «Подорож океаном рідної мови»,  «Цікаве мовознавство»,  «Подорож у країну Філологію».  Організовано спецвипуски стіннівок  з української мови.

У бібліотеці ліцею організовано тематичні виставки художньої, наукової, публіцистичної літератури «Слова... В вас мудрість вічна і любов жива», «З історії виникнення письма».

Напередодні учні відвідали міську бібліотеку для дітей і юнацтва та взяли участь у  літературно-історичній композиції до Дня української писемності та мови.

А о 12 годині учні старших класів ліцею  та вчителі взяли участь у XVII Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, організованому Першим каналом Українського радіо. Девіз цьогорічного радіодиктанту, що  об’єднує українців із різних куточків світу,  – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Тож  кожен, хто писав цей диктант, відчув себе членом єдиної родини – родини українців.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 28 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0