Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 24.11.2017, 19:38

Головна » 2017 » Вересень » 2 » День знань
День знань

Ліцей святкує День знань

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Бо ж, шкільні роки – це час перших досягнень, надій, дружби та ще одна сходинка у доросле життя.

Це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи,  до серйозних старшокурсників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, батьків, бабусь та дідусів.

Цей день, що відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел,  став по-справжньому всенародним святом молодості, мудрості, доброти і надій.

Вересневе свято першого дзвоника – День знань – розпочалося у нашому ліцеї тепло, по-сімейному, з ліричого танцю.

Директор ліцею Завгородня Ірина Едуардівна  щиро привітала присутніх з новим навчальним роком  та побажала всім учасникам навчально-виховного процесу  –  учням, учителям та батькам  – міцного здоров’я,  щастя, творчого натхнення, тісної співпраці, взаєморозуміння, успіхів  у досягненні поставленої мети.  Ірина Едуардівна вручила грамоти кращим ліцеїстам.

На свято до ліцею  завітали шановні гості з  Херсонського державного аграрного університету та Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, які привітали усіх присутніх  з початком нового навчального року і побажали, щоб  зерна науки дали добрі сходи та зросли  у душах молоді урожаєм мудрості та натхнення.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували  усіх солдатів і цивільних, які поклали свої голови, захищаючи наше мирне та щасливе життя, і  які назавжди в нашій пам’яті залишаться героям. До меморіальної дошки ліцею було покладено квіти.

Далі учні-шестикласники передали символічний ключ до знань новому поповненню ліцею  –  п’ятикласникам, які пообіцяли не тільки старанно вчитися, а й бути активними учасниками  шкільного життя.

А перший дзвінок  прозвучав у виконанні «сімейного дуету» Непринець: брата-одинадцятикласника та сестрички-п’ятикласниці.

Потім у класах було проведено цікаві та нестандартні класні години та тему «Вибір України – європейські цінності».

Отож, новий 2017-2018 навчальний рік стартував! Щастя всім та успіхів на шляху пізнання знань та мудрості!

Переглядів: 76 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0