Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 23.03.2018, 08:18

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2015 » Березень » 16 » Милосердя
11:20
Милосердя

                          

Благодійний ярмарок.

Увага! Увага! Спішіть-поспішайте. 
Господарі й гості, глядіть не минайте! 
На ярмарок прошу — гуртом, поодинці ! 
Чекають на вас тут чудові гостинці! 
На ярмарку нашім веселім, багатім 
Є чим дивуватись і є що придбати. 

                  Ось такими закликами розпочався у нашому ліцеї традиційний осінній благодійний ярмарок, який проводиться у навчальному закладі вже багато років поспіль. Цього року головною метою ярмарку був збір коштів на лікування  маленького Тимофійка, братика нашої ліцеїстки.

             Учні, їх батьки та вчителі виявили неабияку активність та небайдужість до біди, яка спіткала сім’ю Бойко.  У результаті було зібрано  4406 гривень. Ці кошти за одноголосним рішенням учнівського парламенту будуть передані батькам Тимофія. Дякуємо всім учням, батькам, учителям за ініціативу, ентузіазм, активну участь, чуйність та щедрість душі! У той же час закликаємо усіх, хто читає ці рядки: будьте милосердними, зробіть посильний внесок у спасіння дитини. 

           

Міжнародний день охорони озонового шару 

 17 вересня  члени екологічного гуртка ліцею взяли участь у конференції з теми «Збережемо небо, збережемо себе – захистити озоновий шар», яку провела  Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Гончара.

Генеральна Асамблея ООН проголосила 16 вересня Міжнародним днем захисту озонового шару. Цей день відзначається з 1995 року в пам’ять про підписання Монреальського протоколу щодо необхідності збереження озонового шару, який фільтрує сонячне проміння і попереджує шкідливий вплив ультрафіолету на поверхню Землі, тим самим зберігаючи життя на планеті.

 У конференції взяла участь Ковальова Н. М., заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації. У своєму виступі Наталія Миколаївна привітала учасників конференції та розповіла про заходи, які проводяться у нас в області щодо збереження озонового шару та для покращення екології в цілому. Вона закликала молодь проявляти ініціативу у вирішенні цього питання, розповідати про це друзям, знайомим, батькам, бо тільки разом, спільними зусиллями ми збережемо нашу планету, а значить своє майбутнє.

Учасники конференції переглянули науково-популярний фільм про озоновий шар, взяли участь у дискусії, відповіли на питання вікторини. Виступи учнів підтвердили, що вони розуміють всю важливість вирішення питання збереження та відновлення озонового шару.

 Все це дає надію, що молодь зробить  свій гідний внесок в охорону навколишнього середовища, покращення екологічного стану і в кінцевому результаті в оздоровлення нашої матінки-природи.

 Збірна команда ліцею повернулася з фінальної військово-патріотичної гри "Зірниця".

  В активі команди ІІ і ІІІ місця в одиночних змаганнях і загальне сьоме місце з 60.

    Вітаємо наших переможців і зичимо їм подальших успіхів!!!

 

 

 

 

 

 Дні  української мови та літератури в ліцеї

        З  10 по 16  березня 2015 року  в Херсонському  НВК «ЗОШ ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради проходили Дні  української мови та літератури. Кожен із Днів мав свою назву - інформаційний, пошуковий, інтелектуальний, творчий, День вишиванок, підсумковий.

        Святковими  поетичними  п’ятихвилинками «Згадаймо  Шевченка» розпочався перший день. Учні  декламували  рядки  безсмертного Кобзаря. Бібліотекар підготувала тематичну  книжкову виставку «Український словоспів.» Тут же, у бібліотеці, пройшла учнівська конференція «Сучасний український сленг» для учнів 8-11 класів, а учні 5-7 класів провели усний журнал «Мовні цікавинки».

        Другий день пройшов під девізом «Основа знань — старанність і труд». Розпочався він із літературно-розважальної години спілкування «Хто мову рідну знає, той українцем себе  почуває». Цього ж дня відбувся творчий звіт обдарованих поетів-початківців із  власними поезіями «Поетичні струни душі», конкурс учнівських творів «Мово рідна - слово рідне» (9,11класи), конкурс читців «Барви рідного слова» (5-9 класи). А виставка  ілюстрацій  до  творів  Т.Г.Шевченка «Мистецький  вернісаж» (9,11класи) та малюнків «Найкращий ілюстратор народної казки» (5 - 8 класи) прикрасила фойє закладу. Виставка фоторобіт «Мить життя  в об’єктиві Дар’ї Рогової (11 клас) зачарувала своєю незвичайністю і неповторністю.

         Інтелектуальний третій день теж відзначився цікавими змістовними заходами. Учні 5-6 класів провели інтелект-шоу «У  прекрасній  долині  прикметників», пошукову  гру-подорож «Від слова до слова – зложиться мова» - семикласники, засідання  ерудитів – учні 8, 9, 11 класів.

        До  творчого  -  Дня вишиванок - учні готувалися заздалегідь, адже треба було підготуватися до дефіле, взяти участь у конкурсі зачісок з елементами національних традицій. Гучними оплесками під звуки неповторних українських пісень зустрічали ліцеїсти появу кожної красуні. Ще більш  приємним було побачити на дефіле гарного парубка.

        Останній, підсумковий день пройшов під девізом «Пізнання починається зі здивування» (Аристотель). Це було свято – звіт «Мій проект»: кожен ліцеїст мав змогу розкрити свій талант, різнопланово презентуючи українську мову, літературу, історію,мистецтво. Незабутньою залишиться зустріч одинадцятикласників із лауреатом Шевченківської премії, поетом, художником Кичинським А.І. у його майстерні.

         Підбиваючи підсумки Днів української мови та літератури в НВК, експерти – вчителі та учні – відзначили  кращих ліцеїстів, роботу  кожного  класу, їх креативність, вміння  шукати, творити, узагальнювати. Проведені заходи створюють прекрасні  умови для виявлення та розвитку творчої активності та зацікавленості учнів, сприяють формуванню їх наукового світогляду, поглибленню знань з української мови і літератури та підвищенню інтересу учнів до предметів гуманітарного циклу, розширюють використання цікавих інноваційних технологій у навчально-виховному процесі, вдосконалюють педагогічну майстерність вчителів української мови і літератури та розвивають організаторські здібності учнів.

 " />  

 

 

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 332 | Додав: licey | Рейтинг: 5.0/2
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz