Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.04.2018, 13:49

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2015 » Лютий » 26 » День цивільного захисту з елементами комплексного об’єктового тренування
22:02
День цивільного захисту з елементами комплексного об’єктового тренування

 У ліцеї проведено День цивільного захисту

      26 лютого 2015 року  у ліцеї журналістики, економіки та правознавства відповідно до наказу  Управління освіти Херсонської міської ради  проведено День цивільного захисту.

     Цього року відпрацьовувалися дії учнівського, педагогічного колективу та співробітників ліцею у разі отримання сигналу „Повітряна тривога. Укриття при раптовому нападі".

     Проведенню комплексу заходів передувала ретельна підготовча робота. В ліцеї облаштовано підвальне приміщення, куди зможе у разі необхідності евакуюватися весь колектив ліцею. Є необхідні запаси харчів та питної води.

     Протягом дня заняття  в усіх класах були пов’язані з тематикою надзвичайних ситуацій, природних та техногенних катастроф та способів поведінки під час надзвичайних ситуацій. Цікавими і змістовними були уроки:

  • Історії «Демократизація суспільного життя» (вчитель Прядко Л.С.);
  • фізики "Радіоактивність. Закон радіоактивного розпаду» (вчитель Бала Д.О.);
  • української мови «Відмінювання прикметників твердої і м’якої групи» (вчитель Петренко Г.М.);
  • англійської мови  «State of Emergency» (вчитель Деревянко Н.Г.), «Ecological problems» (вчитель Шуміхіна О.В.); 
  • математики «Цивільний захист очима математики» (вчитель Чорна В.О.)  та інші.

В усіх класах  проведено виховні години з  демонстрацією відеофільмів про правила поведінки населення у надзвичайних ситуаціях.

    Потім  відпрацьовувалися дії особового складу  у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів; створення умов для надійного захисту учнів; відбувалася тренувальна евакуація та тренувальне укриття за сигналом «Повітряна тривога! Укриття при раптовому нападі». Ліцеїсти та співробітники оперативно спустилися вниз та розташувалися в півпідвальному приміщенні.

      Після отримання команди «Відбій повітряної тривоги» всі класи  організовано зі своїми вчителями  піднялася на перший поверх. Там  відбулося розгортання аварійно-технічної та  медико-санітарної груп, які були  укомплектовані працівниками НВК та помічниками з числа учнів 9-11-х класів. Проведено показові виступи щодо використання засобів індивідуального захисту органів дихання, надання необхідної медичної допомоги.

       Варто зазначити, що в ході навчань усі  дії учнів, вчителів та керівників формувань ЦЗ проводилися вчасно, чітко та організовано.

      Учителі, які спостерігали за  виконанням завдань учнями, ретельно фіксували всі дії, оцінювали їх та по закінченню оперативно підбили підсумки.

           Нагороди отримали всі учасники Дня цивільного захисту, але найкращими виявилися учні 7 та 8 класів.

    Виходячи із вищезазначеного, роботу щодо підготовки учасників навчально-виховного процесу та невоєнізованих формувань вирішено вважати задовільною.

       День цивільного захисту підтвердив, що ліцеїсти володіють необхідними знаннями, вміннями та навичками щодо захисту себе та своїх близьких від небезпеки. І всім, безперечно, хочеться, щоб ці знання та вміння використовувалися тільки у мирний час.


   

 

 

Переглядів: 304 | Додав: licey | Рейтинг: 5.0/2
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz