Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 24.09.2017, 04:28

Як тяжко, як трудно

Моєму народу болить!..."

Б.Олійник

Саме такими словами розпочався у нашому ліцеї бібліотечний урок, присвячений 31-й річниці катастрофи на ЧАЕС.

Мета заходу полягала у тому, щоб більше дізнатися про Чорнобильську катастрофу як трагедію українського народу та надзвичайну  подію планетарного масштабу. А ще -  виховувати особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль, як свої власні.

Бібліотекар Шуліка О.В. запросила ліцеїстів ознайомитися із тематичною підбіркою літератури та пригадати про жахливі події на  Чорнобильській АЕС.

Активну участь у заході взяли  користувачі бібліотеки, серед яких були і кращі читачі - учні 9 класу Петровський Кирило та Александрова Владислава.

У класах було проведено тематичні  виховні години "Мужність і біль Чорнобиля", "Тієї вогненної ночі", написано тематичні диктанти.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 36 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0