Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.04.2018, 13:46

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2015 » Вересень » 17 » Екологічна конференція
18:15
Екологічна конференція

Міжнародний день охорони озонового шару 

 17 вересня  члени екологічного гуртка ліцею взяли участь у конференції з теми «Збережемо небо, збережемо себе – захистити озоновий шар», яку провела  Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Гончара.

Генеральна Асамблея ООН проголосила 16 вересня Міжнародним днем захисту озонового шару. Цей день відзначається з 1995 року в пам’ять про підписання Монреальського протоколу щодо необхідності збереження озонового шару, який фільтрує сонячне проміння і попереджує шкідливий вплив ультрафіолету на поверхню Землі, тим самим зберігаючи життя на планеті.

 У конференції взяла участь Ковальова Н. М., заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації. У своєму виступі Наталія Миколаївна привітала учасників конференції та розповіла про заходи, які проводяться у нас в області щодо збереження озонового шару та для покращення екології в цілому. Вона закликала молодь проявляти ініціативу у вирішенні цього питання, розповідати про це друзям, знайомим, батькам, бо тільки разом, спільними зусиллями ми збережемо нашу планету, а значить своє майбутнє.

Учасники конференції переглянули науково-популярний фільм про озоновий шар, взяли участь у дискусії, відповіли на питання вікторини. Виступи учнів підтвердили, що вони розуміють всю важливість вирішення питання збереження та відновлення озонового шару.

 Все це дає надію, що молодь зробить  свій гідний внесок в охорону навколишнього середовища, покращення екологічного стану і в кінцевому результаті в оздоровлення нашої матінки-природи.

Переглядів: 333 | Додав: licey | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz