Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 08:04

Головна » 2018 » Квітень » 19 » Екологічне виховання
Екологічне виховання

Екологічне виховання у молоді  - запорука здоров’я навколишнього середовища, майбутнього покоління та нації

18 квітня 2018 року в рамках екологічного тижня у нашому ліцеї відбулася зустріч одинадцятикласників із завідувачем кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка Херсонського державного аграрного університету, доктором сільськогосподарських наук Пічурою В. І.

Віталій Іванович провів екологічну виховну годину, на якій представив основні екологічні проблеми Херсонської області. Було акцентовано увагу на сучасному екологічному стані геосистеми та гідросистеми області, визначено основні неконтрольовані (природні) та контрольовані (антропогенні) чинники зміни екологічної ситуації, обґрунтовані можливі наслідки для природних екосистем та людини. Ліцеїсти виявили високу зацікавленість у представленому матеріалі, активно задавали питання і брали  участь в обговоренні існуючих екологічних проблем Херсонщини.

Також Віталій Іванович ознайомив учнів зі   спеціальностями еколого-економічного спрямування, розкрив можливості та перспективи отримання якісної освіти на базі Херсонського державного аграрного університету.

Переглядів: 57 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0