Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.11.2017, 07:34

Головна » 2017 » Березень » 15 » Екскурсія до банку
Екскурсія до банку

Вивчаємо фінансову грамотність:                                                                   експеримент продовжується

У нашому ліцеї  вже п'ятий  рік  триває експериментально-дослідна робота Всеукраїнського рівня за темою «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів».  Крім уроків у ліцеї проводяться навчальні екскурсії до банківських установ, страхових компаній, пенсійного фонду, ВНЗ міста Херсона і т. ін..

15 березня   2017 року для учнів 10 класу економічного профілю було організовано навчальну екскурсію до   ПАТ "Райффайзен банк Аваль".

Працівники банку провели заняття з фінансової грамотності, що охоплювали низку програмних питань. Особливу увагу було приділено безпечній фінансовій поведінці користувачів банківських послуг.

Учні також ознайомилися з віковою історією цього банку, розширили свої знання з питань  побудови банківської системи України, дізналися, яких спеціальностей потребують  банківські установи та ще багато  іншої цікавої та корисної інформації.

Ліцеїсти висловлюють подяку колективу ПАТ "Райффайзен банк Аваль"коледжу за можливість поглибити свої знання з фінансової грамотності та розширити уявлення про світ економічних спеціальностей.

Переглядів: 82 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1