Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 27.04.2018, 04:14

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2016 » Травень » 26 » Експериментальна робота у ліцеї продовжується
09:07
Експериментальна робота у ліцеї продовжується

 

            Навчальна екскурсія до Пенсійного фонду

У нашому ліцеї продовжується  експериментально-дослідна робота Всеукраїнського рівня за темою «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес навчальних закладів».  У рамках цього експерименту учні 10 класу, вивчаючи тему «Пенсійні заощадження», побували в управлінні Пенсійного фонду України в місті Херсоні. Навчальна екскурсія, яку провели керівники та провідні спеціалісти  Пенсійного фонду, була цікавою та змістовною.  Учні ознайомилися із сутністю пенсії та її видами, з  системою пенсійного забезпечення в Україні. Працівники Фонду розглянули актуальні питання щодо змін  у пенсійному законодавстві, загострили увагу слухачів на «підводних каміннях» так званої «зарплати у конвертах» та  наголосили, що відповідальність за пенсійне забезпечення кожної працездатної людини покладається на неї саму.

Також працівники Фонду відповіли на численні запитання ліцеїстів, у тому числі і стосовно працевлаштування на період літніх канікул.

Такі навчальні екскурсії є, безперечно, надзвичайно важливими у формуванні економічної культури учнів, у забезпеченні їх фінансової грамотності. Щиро дякуємо керівництву та працівникам управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні за високопрофесійні заняття і приємне спілкування.

Переглядів: 160 | Додав: KOP | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz