Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.04.2018, 13:48

НВК "Школа - ліцей журналістики...

Меню сайту
Головна » 2015 » Квітень » 29 » "Фінансова грамотність"
14:23
"Фінансова грамотність"

Підсумкова діагностика

рівня знань учнів з курсу «Фінансова грамотність»

        У Херсонському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики та правознавства» Херсонської міської ради продовжується експериментально-дослідна робота Всеукраїнського рівня за темою «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів».

        Протягом навчального року учні 11 класу наполегливо опановували предмет «Фінансова грамотність». До проведення занять залучалися викладачі вищих навчальних закладів міста Херсона, практичні працівники фінансових установ, пенсійного фонду, центру зайнятості.

        29 квітня 2015 року відповідно до листа Інституту Інноваційних технологій і змісту освіти було поведено он-лайн тестування та анкетування учнів, що вивчають курс «Фінансова грамотність». Результати тестування підтвердили, що учні  навчилися практичним аспектам фінансового планування, управління власними фінансами та відповідальної поведінки споживача фінансових послуг. Вони мають необхідний  комплекс знань і навичок, необхідних для  перетворення на обізнаного споживача фінансових послуг. 

 

 

 

Переглядів: 327 | Додав: licey | Рейтинг: 5.0/2
Пошук
Архів записів

ліцей журналістики © 2018
Конструктор сайтів - uCoz