Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 07:29

Головна » 2018 » Жовтень » 16 » Герої не вмирають!
Герої не вмирають!

Відкриття меморіальної дошки Герою АТО

У рамках  відзначення  Дня Захисника України у   Херсонському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради    відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки на честь випускника ліцею Угріна Федора Дмитровича, який загинув під час  антитерористичної операції.

Це сталося у ніч з 24 на 25 серпня 2015 року під час мінометного обстрілу внаслідок розриву ворожої міни. Смерть була миттєвою. Лише місяць він не дожив до свого сорокаріччя… Вдома залишалася дружина та двоє дітей .

Федір Дмитрович був нагороджений відзнакою «За вірність» Спілки морських піхотинців України та орденом «За мужність» 3 ступеня (посмертно).

На мітингу були присутні рідні та близькі Федора Дмитровича: батьки Дмитро Федорович та Галина Іванівна, сестра, дружина, двоє його діточок, друзі та колишні колеги.

Надзвичайно щемливим був виступ батька Федора Дмитровича, який прочитав вірші  його донечки Дарини, присвячені пам’яті полеглого героя. Згадуючи Федора Дмитровича,  відзначали його високі моральні якості такі як гідність, повага, любов, вірність, наполегливість, небайдужість.

Особливу атмосферу, яка панувала під час увічнення пам'яті колишнього учня ліцею створювали  зворушливі музичні твори, а коли зазвучала безсмертна «Пливе кача», то вже ніхто із присутніх не зміг стримати сліз.

Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Мітинг-реквієм проведено за участі керівництва району, учнівської молоді,  небайдужої громадськості, мешканців району.

Херсонці  завжди пам’ятатимуть свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Сьогодні у  неоголошеній війні  на Сході нашої держави захищають нашу Батьківщину воїни. І  вдивляючись в обличчя загиблого Героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів.  Тож нехай життя Федора Дмитровича завжди буде прикладом для молодого покоління, а пам’ять про Воїна Світла назавжди залишиться з нами.

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 40 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1