Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 15.12.2017, 03:20

Головна » 2017 » Листопад » 30 » Інновації у навчальному процесі
Інновації у навчальному процесі

Впроваджуємо інноваційні технології

Одним із важливих питань, над якими  працює педагогічний колектив ліцею журналістики, економіки та правознавства, є  впровадження інноваційних технологій в освітній процес.

Цього  тижня на засіданні шкільного методичного об’єднання голови методичних об’єднань представили презентації з  досвіду роботи вчителів-предметників. Відзначили, що вдале використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі  підвищує інтерес учнів до предметів, зростає їх активність, посилюється прагнення здобувати знання самостійно. Розроблено також рекомендації з удосконалення  процесу  використання інноваційних технологій, які дозволяють учням і вчителям більш ефективно вирішувати поставлені перед ними завдання.

30 листопада учителем математики Чорною Вікторією Олександрівною  у 11 класі було проведено відкритий урок з теми «Площа бічної та повної поверхонь пірамід».

Одна із методичних цілей, що ставилися на уроці, передбачала заощадження часу при проведенні фронтального опитування. Учителем було використано Plickers, що дозволило за декілька хвилин оцінити відповіді усього класу і спростити збір статистики.

Присутні на уроці учителі мали змогу побачити і добре налагоджену роботу учнів у парах, і виконання інтерактивних вправ, і творчий підхід учителя до рефлексії.

Безперечно, такі уроки є надзвичайно важливими у формуванні ключових, загальногалузевих  та предметних компетентностей.

Переглядів: 37 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1