Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 24.07.2017, 21:41

Головна » 2016 » Лютий » 21 » Конкурс екскурсоводів
Конкурс екскурсоводів

Міський конкурс «Юні екскурсоводи»

На базі Херсонської обласної наукової універсальної бібліотеки ім. О. Гончара відбувся міський конкурс «Юні екскурсоводи» серед учнів освітніх закладів міста Херсона.

У конкурсі взяли участь 200  школярів  від 42 освітніх закладів міста у тому числі   НВК «Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства».

Учасники конкурсу  презентували результати  проведеної пошукової роботи з вивчення та дослідження Херсона та Херсонського краю в  номінаціях:  «Віртуальна екскурсія»  і «Відеофільм».

Юні екскурсоводи продемонстрували  інноваційні методи та творчі підходи щодо  презентації проведеної  краєзнавчої роботи,  глибоке знання матеріалу дослідження, навички володіння методикою проведення екскурсії.

За результатами визначено переможців. Команда нашого ліцею  у номінації «Віртуальна екскурсія» посіла II місце.

Переможці міського конкурсу «Юні екскурсоводи» презентують свої роботи під час проведення науково-практичної конференції «Пізнаємо Херсонщину разом», яка відбудеться  у квітні 2016 року.

Переглядів: 199 | Додав: KOP | Рейтинг: 0.0/0