Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 15.12.2017, 03:44

Головна » 2017 » Вересень » 15 » Меморандум про співпрацю
Меморандум про співпрацю

Підписано Меморандум про співпрацю

15 вересня 2017 року відбулася знакова подія для колективу Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради: підписано Меморандум про співпрацю  між ліцеєм та Державним вищим навчальним закладом «Херсонський державний аграрний університет». Документ підписали  ректор ХДАУ  Кирилов Юрій Євгенович та директор ліцею   Завгородня Ірина Едуардівна.

Метою  Меморандуму є об’єднання  зусиль і спільна діяльність  в рамках науково-дослідницької діяльності, навчальної, профорієнтаційної та позашкільної роботи з учнівською молоддю ліцею з метою підтримки обдарованих дітей, сприяння їх всебічному розвитку, формування в них життєво важливих компетентностей.

Відповідно до положень  Меморандуму буде здійснюватися діяльність обох сторін у форматі підготовки та реалізації спільних заходів, проектів і програм. Сторони домовилися про сумлінну співпрацю задля досягнення поставленої мети  цього Меморандуму, що, безперечно, сприятиме підвищенню рівня освіти та професійної підготовки молоді нашої країни.

Переглядів: 46 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0