Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 15.12.2017, 03:44

Головна » 2017 » Жовтень » 6 » Меморандум про співпрацю в дії
Меморандум про співпрацю в дії

У рамках співпраці Херсонського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради та Херсонського державного аграрного університету протягом тижня проходили заплановані заходи.      Так, 4 жовтня доцентами кафедри публічного управління та адміністрування      В. В. Мироновим та А. І. Ткачук організована зустріч професора кафедри економіки та фінансів, доктора економічних наук, професора Романа Володимировича Морозова з десятикласниками, які в рамках Всеукраїнського експерименту опановують Фінансову грамотність.  Для учнів було проведено інтерактивне заняття, де вони ознайомилися з темою «Інвестиції та ринок капіталу». У ході гри  ліцеїсти віртуально здійснювали інвестиції з урахуванням фаз економічного циклу.

6 жовтня відбулася зустріч декана економічного факультету ХДАУ, к.е.н., доцента Вікторії Григорівни Грановської з учнями 11 класу. У ході навчального заняття учні ознайомилися із темою «Постійні, змінні витрати: визначеність та структура». Майбутні випускники протягом однієї пари відчули себе у ролі підприємця, що прагне досягнути своєї мети – максимізації прибутку.

Ліцеїсти  вдячні університету за можливість більше дізнатися про спеціальності економічного спрямування, за цікаві нестандартні заняття та з  нетерпінням чекають наступних зустрічей.

Переглядів: 46 | Додав: Ирина | Рейтинг: 5.0/1