Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 15.12.2017, 03:18

Головна » 2017 » Листопад » 28 » Методична робота
Методична робота

Засідання шкільного методичного об'єднання

28 листопада пройшло засідання шкільного методичного об’єднання з  теми «Роль методичних об’єднань в реалізації проблеми НВК з питань впровадження інноваційних технологій в освітній процес».

Голови методичних об’єднань представили презентації з  досвіду роботи вчителів-предметників. Відзначили, що вдале використання інноваційних технологій у поєднанні з традиційними методами навчання підвищує інтерес учнів до предметів, зростає їх активність, посилюється прагнення здобувати знання самостійно. На уроці створюється атмосфера співробітництва, розуміння і доброзичливості. Розроблено також рекомендації з удосконалення  процесу  використання інноваційних технологій, які дозволяють учням і вчителям більш ефективно вирішувати поставлені перед ними завдання.

Переглядів: 36 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0