Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.01.2018, 06:23

Головна » 2017 » Грудень » 21 » Методична робота
Методична робота

Відкритий захід з географії

У рамках Декади природничих наук учитель Гнесюк Ірина Семенівна  разом з учителем-практикантом Куліш Катериною Олександрівною провели у 10 класі навчально-виховний захід з географії.

У плані заходу конкурс на краще знання пам’ятників та пам’яток Херсонщини, України та світу;  знаходження на карті місць та міст, про які співається у піснях; бліц-конкурс на знання географічних термінів «Четвертий - зайвий»;  показ та відгадування пантоміми з географічних понять; географічна вікторина «Цікавинки з усього світу». Учні об’єдналися у дві команди «Мапа» та «Компас», які змагалися завзято та наполегливо. За загальним результатом перемогла команда «Мапа».

Такий захід не тільки розширив знання учнів з географії, але й сповнив їх позитивними емоціями  та прагненням глибшого пізнання рідного краю.

Переглядів: 36 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0