Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.01.2019, 05:19

Головна » 2019 » Січень » 10 » Методична робота
Методична робота

Учителі підвищують свою педагогічну майстерність

Сучасному суспільству потрібна творча й активна особистість, здатна проектувати власне майбутнє життя, самостійно мислити, генерувати оригінальні ідеї, приймати сміливі, нестандартні рішення.  Провідна роль у формуванні такої особистості належить школі.

Напередодні початку другого семестру у ліцеї відбулося друге засідання психолого-педагогічного семінару на тему «Роль учителя у формуванні позитивних якостей особистості учня».

Заступник директора ліцею з методичної роботи Домарацька Світлана Іванівна   розпочала засідання з  розгляду питання «Імідж учителя  – запорука підвищення особистих якостей учасників навчально - виховного процесу».  Учитель зарубіжної літератури Макова Наталія Юріївна  розкрила роль особистісних якостей учителя у педагогічній діяльності. Проблему формування особистості обдарованого учня та значення професіоналізму учителя у формуванні мотивації навчальної діяльності досліджувала учитель економіки Гнесюк Ірина Семенівна.

Зважаючи на те, що  у  сучасній психологічній науці серед найважливіших психологічних утворень особистості виділяється її «Я-концепція» – складна динамічна система уявлень людини про саму себе – практичний психолог ліцею Мухіна Наталія Олександрівна підготувала ґрунтовну доповідь «Місце «Я-концепції» у структурі особистості учителя».

Такі заняття сприяють професійному зростанню учителя, що забезпечує розширення його творчих можливостей, пізнавальних інтересів та формування творчої індивідуальності, високих результатів педагогічної діяльності.

Переглядів: 19 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0

ліцей журналістики © 2019