Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 23:08

Головна » 2017 » Грудень » 8 » Місячник безпеки життєдіяльності
Місячник безпеки життєдіяльності

Захисти себе вiд пожежi

У межах мiсячника безпеки життєдiяльностi учителем біології та основ здоров'я Довгалюк Ольгою Михайлівною було проведено вiдкритий виховний захiд у 5 класi "Захисти себе вiд пожежi».

Змагалися 4 команди:  «Рейнджери», «Iскра життя», «Пожежники» та  «Яскравi iскорки». Конкурс оцінювало журі, до складу якого увійшли батьки учнів.

Оцiнювалися назва та емблема команди, девіз, домашнє завдання, прислiв'я та загадки, конкурс капiтанiв.

За загальним результатом найбільшу кількість балів набрали команди «Рейнджери» та «Пожежники». Але переможцями стали всі учасники конкурсу: тепер вони міцно засвоїли, як не допустити пожежі, як поводитися, якщо опинилися в осередку пожежі. Якщо людина знає правила безпеки під час пожежі, вона в змозі не лише врятувати своє життя, а й надати допомогу іншим людям та врятувати матеріальні цінності від вогню.

Переглядів: 41 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0