Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.01.2018, 06:24

Головна » 2017 » Грудень » 24 » Місячник  героїко-патріотичного виховання
Місячник  героїко-патріотичного виховання

Вшановуємо пам’ять В’ячеслава Чорновола

У ліцеї журналістики, економіки та правознавства продовжуються заходи у рамках Місячника  героїко-патріотичного виховання. Однією з важливих  подій сьогодення є 80-та річниця від дня народження визначного політичного і державного діяча, Героя України В’ячеслава Чорновола, що припадає на 24 грудня 2017 року.

Напередодні цієї дати, 22 грудня,  члени учнівського самоврядування ліцею разом із педагогом-організатором взяли участь у заході з вшанування пам’яті борця за незалежність України, одного з лідерів українського правозахисного руху.  Вони поклали квіти до пам’ятного знаку видатному політику на площі, що носить його ім’я.

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв у своїй промові біля пам’ятного знаку відзначив, що В’ячеслав Максимович завжди закликав усіх до мужності й чесності  перед собою, перед співвітчизниками, перед Україною!

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 32 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0