Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 22.05.2018, 01:47

Головна » 2018 » Березень » 21 » Міжнародний день щастя
Міжнародний день щастя

Будьмо щасливими!

Міжнародний День Щастя (International Day of Happiness) — Міжнародний день ООН, що святкується щороку 20 березня.

Резолюцією 66/281 на 118-му пленарному засіданні Організація Об’єднаних Націй  визнала актуальність щастя та благополуччя загальнолюдськими цінностями та запропонувала всім державам-членам ООН, міжнародним та регіональним організаціям, а також громадянському суспільству застосовувати більш комплексний, справедливий і збалансований підхід до економічного зростання, який сприяє викоріненню бідності, сталому розвитку та забезпеченню щастя і благополуччя всіх народів.

Метою Міжнародного дня щастя є підтримка ідеї про те, що прагнення до щастя є спільним почуттям для всіх людей нашої Планети.

Долучився до святкування цього Дня  і колектив ліцею журналістики, економіки та правознавства. За допомогою методистів обласного палацу культури Курченко Людмили та Іванової Лідії п’ятикласники виготовляли листівки-щасливки та роздавали їх на вулиці перехожим, супроводжуючи це щирими привітаннями. Позитивні емоції та гарний настрій отримали не тільки мешканці мікрорайону Житлоселище, а й самі ліцеїсти, учасники цього дійства.

Колектив ліцею бажає всім і кожному бути щасливим! Навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість — це брати близнюки. Задовольняючись малим, набагато легше отримати більше! Будьте щасливі, зі святом!

Переглядів: 36 | Додав: Ирина | Рейтинг: 0.0/0